S2 Son Silah oyunu nasıl açılır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi günler, zamanında S2 Son Silah diye bir oyun vardı hileciler yüzünden oyun kapandı ama elimde hala dosyaları mevcut duruyor. Acaba bu oyunu nasıl açabilirim yani sadece LAN olarak oynasam da yeterli. Nasıl yapılır ?
Senden bir şey rica ediyorum. Bana S2 Son silah dosyalarını atabilir misin? Sıfırdan sunucu açmak istiyorum.

Vay be! Cheat Engine ile ne hileler yapardık. Gözlerim doldu. Uçma hilesi, bıçak hilesi. 😭😢

Senden bir şey rica ediyorum. Bana S2 Son silah dosyalarını atabilir misin? Sıfırdan sunucu açmak istiyorum.
S2: Son Silah dosyaları tekrar yüklendi.

Bu mesajda var.

Vay be! Cheat Engine ile ne hileler yapardık. Gözlerim doldu. Uçma hilesi, bıçak hilesi. 😭😢
Bence bu mesajı sil, benim ve birçok insanın nelerini aldığını bilemezsin, yaptığın güzel bir şey de değildi :d . Ergenlik çocukluk vs diyeceksin, ben de küçük yaşta oynadım oyunu. Benim açımdan online oyunda hile yapmanın mantıklı bir cevabı, hatta cevabı yok. Ayrıca S2'nin p2win bir oyun olmadığını hatırlıyorum.

Bu mesajda var.

Bence bu mesajı sil, benim ve birçok insanın nelerini aldığını bilemezsin, yaptığın güzel bir şey de değildi :d . Ergenlik çocukluk vs diyeceksin, ben de küçük yaşta oynadım oyunu. Benim açımdan online oyunda hile yapmanın mantıklı bir cevabı, hatta cevabı yok. Ayrıca S2'nin p2win bir oyun olmadığını hatırlıyorum.
Ben küçük yaşta değildim, mesajımı silmem bu beni ilgilendirir. Yaptığım hileden çok zevk aldım, Cheat Engine ile yapılan hile mi olur ? Önce AC geliştirsinler...

Hile konusu tartışacağım bir konu değil. İyi akşamlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı