S2 Son Silah private server yeni gelişmeler

harajukubarbie

Kilopat
Artık geliştiriciler aynı anda servera girip aynı odada bulunabiliyorlar ve yükleme ekranında kadar gelinebiliyor ama maç başlamıyor henüz yükleme ekranında kaldığı için. Fakat oyunun maç başlatmasını sağlayan sızdırılmış dedicated server programının şifrelemesini çözdüler, yani programın servera hangi verileri isteyip gönderdiğini daha kolay anlayabilecekler.

Dosya Ekleri

• L6PlAm3.png
    L6PlAm3.png
    486,9 KB · Görüntüleme: 102
  • unknown-20.png
    unknown-20.png
    525,6 KB · Görüntüleme: 97
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun neden kapandığı hakkındaki videoyu izlemiştim. Fakat şimdi tekrar açılsa da oynanacağını pek sanmam. Gelişmeler ise meraklısı için iyi bir adım.

Oyunun neden kapandığı hakkındaki videoyu izlemiştim. Fakat şimdi tekrar açılsa da oynanacağını pek sanmam. Gelişmeler ise meraklısı için iyi bir adım.
Bu aslında herkesin gelmesi için değil, oyunun açılmasını isteyen kemik kitle için ve zaten private server yani anlık 100 oyuncu olsa bile yeter. Şu an zaten Discord sunucusunda 600den fazla kişi var.

Boşuna uğraşıyorlar insanlar hevesini atıp silecekler bir süre sonrada unutacaklar.
6 senedir bekliyoruz yani az da olsa oynayalım yeter. Zaten oyun üzerinde çalışanlar S2 fanı falan değil kullandığı oyun motoruna ilgili kişiler ve boş zamanlarında bakıyorlar hobi için yani bir de para almıyorlar. Aşırı şanslıyız cidden.

Geri
Yukarı