S2 Son Silah'ın kapanmasının gerçek sebebi

harajukubarbie

Kilopat
Merhaba bu konuyu açmanın sebebi bazı şeylere açıklık getirmek. Oyunla ilgili sorduğum sorulara titizlikle cevap verdi Netmarble Türkiye. Oyunun tam olarak kapanma sebebini sormuştum ve bazı şeyleri daha sordum. Kendileri memnuniyetle cevap verdi ve başka sorularım olursa tekrar cevap vereceklerini söylediler. Oyunun kapanma sebebi artan hileler değil, oyunun kapanma sebebi geliştirici şirketinin oyunla ilgili desteği çekmesi. Ben server dosyalarının neden paylaşılmadığını, server dosyaları nereden bulabileceğimiz ile ilgili şeyler de sordum umarım kendileri cevap verir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210409_205518_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210409_205518_com.android.chrome.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 243
Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında oynamıştım o zamana göre fena değildi ama yanlış hatırlamıyorsam bu da p2W'di.

Değildi. Oyunda tüm silahları oyun içi kazanılan altın ile alıyordun. Nakit yani gerçek parayla alınan şeyler genellikle karakter vb şeylerdi. Kısacası P2W bir oyun değildi ve aşırı güzel bir oyundu. Umarım server dosyaları konusunda yardımcı olabilirler.

Değildi. Oyunda tüm silahları oyun içi kazanılan altın ile alıyordun. Nakit yani gerçek parayla alınan şeyler genellikle karakter vb şeylerdi. Kısacası P2W bir oyun değildi ve aşırı güzel bir oyundu. Umarım server dosyaları konusunda yardımcı olabilirler.
Hocam yükseltme paralıydı çok iyi hatırlıyorum arkadaşım deli gibi para harcıyordu buna.

Hocam yükseltme paralıydı çok iyi hatırlıyorum arkadaşım deli gibi para harcıyordu buna.
Geç cevap olucak ama oyun P2W değildi. Gerçek para ile kostüm vb. şeyler alınıyordu, bir avantaj sağlamıyordu. Yükseltme diye bir şey hatırlamıyorum. Oyun içi parayla silah alıp modifiye ediyordun.

Son düzenleme:
Geç cevap olucak ama oyun P2W değildi. Gerçek para ile kostüm vb. şeyler alınıyordu, bir avantaj sağlamıyordu. Yükseltme diye bir şey hatırlamıyorum. Oyun içi parayla silah alıp modifiye ediyordun.
Oyunun kapanacağı zamanlar p2wydi. Tek atmayı sağlayan kaslar vardı ve güçlü silahlar. Nakitle alınabiliyordu sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı