Çözüldü S20+ çok mu büyük?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Her telefon ısınır. Fark edilir bir ısı artışı olacaktır ve el yakmıyor ise yani telefonu tutabiliyorsanız rahatça sorun yoktur. Önemli olan ütü gibi olmaması.

Ben 8 yılda 2 defa telefon değiştim. S3 mini ve S7 Edge. Şu an telefonsuzum :) telefon arayışındayım fakat ikisinden de gayet memnundum. Bu iki telefonda da el yakıyor düzeyi asla olmadı. :)

Xiaomi Mi Max 2'den S10e'ye geçtim. Kalın çerçeveli 6.4 inç telefondan 5.8 inç'e geçiş yapınca zorlandım ancak şimdi alıştığım için büyük telefonlar tuhaf geliyor. Böyle bir etki yaşarsınız ancak eliniz büyük ve cepleriniz büyükse problem yaşamazsınız.

@Siberman Isınmayan işlemci yok sonuç olarak. Oyun için alacaksan S20 alma. Diğer türlü kamera, ekran için S20 çok daha doğru bir tercih A71 modeline göre. Yük altında Exynos 990 çabuk güç kaybediyor ayrıca bunu da belirteyim, termal verimliliği de iyi bir model değil. Amaç oyunsa SD 865 kullanan Mi 10 modellerine bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abartıldığı kadar ısınmadığı ortada.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Siberman Isınmayan işlemci yok sonuç olarak. Oyun için alacaksan S20 alma. Diğer türlü kamera, ekran için S20 çok daha doğru bir tercih A71 modeline göre. Yük altında Exynos 990 çabuk güç kaybediyor ayrıca bunu da belirteyim, termal verimliliği de iyi bir model değil. Amaç oyunsa SD 865 kullanan Mi 10 modellerine bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abartıldığı kadar ısınmadığı ortada.
Cihazı aldım. Sıfır kutulu cihaz. Şu anlık kurulumunu yapıyorum ancak menülerde biraz ısınıyor gibi görünüyor. Oyun oynamayı düşünüyorum ancak 1 saatin ötesine geçmeyecek.

Şu anlık cihaz çok yeni. Bir oyun indirdim. En üst ayarlarda gayet akıcı çalışıyor. 120 Hz'lik ekran çok fark ediyormuş. Uzun süre kullanmadan yorum yapmak doğru olmaz.

Bahsettikleri kadar ısınma var mı? Ben de inanmıyorum ama o ki kullanıyorsun bunu söylemen yeterli olacaktır :)

Geri
Yukarı