S20 FE alınır mı?

Emrree

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Sizce S20 FE 4-5 sene götürür mü? Android 14'e kadar güncelleme alacak bildiğim kadarıyla yeterli olur mu? Ya da Android 16'ya kadar güncelleme alacak olan A53 gibi modellere yönelmeli miyim?

Sizce S20 FE 4-5 sene götürür mü? Android 14'e kadar güncelleme alacak bildiğim kadarıyla yeterli olur mu? Ya da Android 16'ya kadar güncelleme alacak olan A53 gibi modellere yönelmeli miyim?

Snapdragon S20 FE en az 4 yıl götürür. A53 le aynı terazinin kantarına koymam. İkisi arasında tabii ki S20 FE.

Ben blackfridayde aldim cok memnunum. Guncellemeyi fazla kafaya takmayin ben aldigimda yapmadim bile and 12 ile kullaniyorum. Guncellemeler git gide performansi dusuruyor.

Hocam S20 FE ya da üstü mantıklı. A53 orta segment, S20 FE amiral gemisi telefon.

Son düzenleyen: Moderatör:
S20 FE (Snapdragon) almak daha iyi olacaktır. 3-4 sene götürebilecek bir cihaz.

Yazılım güncellemesini çok önemsiyorsanız A73 5G alınabilir. Android'de sürüm o kadar kritik önem taşımıyor bence, ben olsam S20 FE SD865 alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı