S20 FE Exynos nasıldır?

yusufirl

Decapat
Daha fazla  
Herkes bayağı kötülemiş batarya, ısınma vs. açısından kullanıcıları varsa diye yorumlarını almak istedim.

Exynos modelini asla alma bulaşma SD modelini gönül rahatlığıyla alabilirsin. Yorum yapmak için kullanmaya gerek yok YouTube, forumlar vs nereye bakarsan bak kimse Exynos önermiyor

S20 FE ilk çiktığında bizim ülkede SDli modeli yoktu çok şikayet gelince Samsung sdli modeli bize de kullanima sundu diye biliyorum yanlisim varsa düzeltin.

Bende vardı 1 hafta anca tahammül edeblidim. Youtube açıkkken sadece başka bir şey açık değilken arka planda telefon cok ısındı uyarısı verdi ve uygulamayı kapattı :D batarya kısmında da rezalet prize bağlı yaşarsın

Exynos modeline bulaşmayın. Aklınıza gelebilecek tüm problemleri yaşarsınız.

SD versiyonu gayet iyidir ona bakabilirsiniz.

S20 FE'de Exynos Snapdragon'lu modelden daha fazla ekran süresi veriyor. Sadece bir takım ısınma sorunları var. 990'ın dışında herhangi bir sorunlu Exynos modeli yok. S21'de S22'de gönül rahatlığıyla Exynos'u tercih edebilirsiniz.

Termal olarak Xiaomi'ler kadar sorunlu bir cihaz değil. Exynos 990 sadece rakiplerine göre birazcık daha ısınıyor.

Son düzenleme:
Model nosuna bak, telefon kutusunda olabilir. G varsa SD'li Exynos'lu modelde F olması lazım.

Peki kamera açısından nasıl ön kamera pek beğenilmiyor gibi .
SM-G780G/DS yazıyor kutuda model olarak. SD dediğiniz model anladığım kadarıyla. Çok sevindim.

Genel anlamda her şeyini beğeniyorum. Şimdi insanlar kameradan ne bekliyor bilmiyorum ama ben gayet memnunum.

Editsiz birkaç fotoğraf paylaşıyorum.

20220507_223543.jpg

20220507_223336.jpg

2022-08-24 22.42.21-1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı