Elektronik S20 FE Snapdragon 256/8 Samsung'da 10.132 TL

toomanynights

Kilopat
Makaleler
5
Yapmanız gereken edu uzantılı mailiniz ile öğrenci olarak Samsung'a üye olmak. Böylece öğrenci indirminden yaralanıp bu fiyata alabilirisiniz.

1663436246439.png

Yapmanız gereken edu uzantılı mailiniz ile öğrenci olarak Samsung'a üye olmak. Böylece öğrenci indirminden yaralanıp bu fiyata alabilirisiniz.

Eki Görüntüle 1520332

4 ay önce 8200 TL'ye aldığım telefon 10132 TL ye düşmüş harbi ekonomi çok güzel böyle bir şey olamaz.

Tek yapmamız gereken şey öğretim üyesi veya öğrenci olmak diyorsunuz ama maalesef ki herkes o 2 meslekten birini yapmıyor.
Haklısınız aslında, ama öğrenci birini bulabilirsiniz.
Yani başka yöntemler var da yazmak doğru olmaz diye yazmıyorum. Ben indirmi bıraktım, gerisini almayı düşünenler düşünsün.

Z Fold 4 de indirimde bu arada. Piyasa fiyatı 38.000, öğrenci indirimi ile Samsung'da 34.000. Bilmiyorum almak isteyen var mı. :D

Son düzenleme:
Bu model hala alınır mı? Sizce yoksa başka alternatiflere mi yönelmek lazım bütçem 10 bin civarında arttırma şansım yok olsa S21 almayı düşünüyordum. S20 FE direk alayım mı yoksa A52s Realme GT Master Edition gibi modeller mi tercih edeyim?

@sykrz Hocam tam olarak aynı noktayım. Ben S20 FE kullanıyorum, babama da yeni telefon arıyorum. Edindiğim bilgileri sizinle paylaşayım.
Bu fiyat aralığında telefonlar çok kıt. Xiaomi'de Note 11 Pro var, Poco X4 mü ne var. İkisi de bazı konulardan iyi bazı konulardan kötü cihaz, yani dengeli değiller.
Realme GT ME bence güzel cihaz ama 9000 TL, e 9800'de de A52S var, 800 TL farka Samsung kalitesine çıkmak gerek.
A53 ile A52S arasında da seçim yapmak zor, ben A52S tercih ediyorum şimdilik. A53 fazladan güncelleme alacak, daha yeni cihaz, A52S ise daha güçül ve komple cihaz. Ben donanımı güncellemeye tercih ettim çünkü uzun kullanımda yazılım değil donanım öne çıkacak.
S20 FE ise aslında hala çok iyi bence hala bu fiyata değer. Hem donanım olarak hem S serisi olmasından dolayı hala alınabilir diye düşünüyorum. Fakat 2020 çıkışlı, 1 değil 2 sene eskisinin cihazını alacaksanız. Bu dert değilse S20 FE bu konudaki fiyata alınır, fakat normaldeki 11.500 fiyatına alınmaz diye düşünüyorum.
Kısacası ben en son A52S'e karar kıldım, şimdilik. Her yönden dengeli bir cihaz.
Bu arada, aralarından en yakışıklısı Realme GT ME, daha ince, daha zarih ve farklı duruyor. Tasarım ödülü falan da var. Ayrıca hala zamlanmamış fiyatlarında. Bugün yarın 10.000 olur o telefon.

@sykrz hocam tam olarak aynı noktayım. Ben S20 FE kullanıyorum, babama da yeni telefon arıyorum. Edindiğim bilgileri sizinle paylaşayım.
Bu fiyat aralığında telefonlar çok kıt. Xiaomi'de Note 11 Pro var, POCO X4 mü ne var. İkisi de bazı konulardan iyi bazı konulardan kötü cihaz, yani dengeli değiller.
Realme GT'me bence güzel cihaz ama 9000 TL, e 9800'de de A52s var, 800 TL farka Samsung kalitesine çıkmak gerek.
A53 ile A52s arasında da seçim yapmak zor, ben A52s tercih ediyorum şimdilik. A53 fazladan güncelleme alacak, daha yeni cihaz, A52s ise daha güçül ve komple cihaz. Ben donanımı güncellemeye tercih ettim çünkü uzun kullanımda yazılım değil donanım öne çıkacak.
S20 FE ise aslında hala çok iyi bence hala bu fiyata değer. Hem donanım olarak hem s serisi olmasından dolayı hala alınabilir diye düşünüyorum. Fakat 2020 çıkışlı, 1 değil 2 sene eskisinin cihazını alacaksanız. Bu dert değilse S20 FE bu konudaki fiyata alınır, fakat normaldeki 11.500 fiyatına alınmaz diye düşünüyorum.
Kısacası ben en son A52S'e karar kıldım, şimdilik. Her yönden dengeli bir cihaz.
Bu arada, aralarından en yakışıklısı Realme GT'me, daha ince, daha zarih ve farklı duruyor. Tasarım ödülü falan da var. Ayrıca hala zamlanmamış fiyatlarında. Bugün yarın 10.000 olur o telefon.

Bende hemen hemen aynı düşünüyorum ama A52S'in o fiyatları hak ettiğini asla düşünmüyorum 8/256 S20FE yanlış bilmiyorsam Android 13 alacak son olarak. Bence üzmez tabii ama biraz eski de kaldığı doğru ama a serisi yerine en azından amiral gemi klasmanında diyebileceğimiz S20 FE almak daha mantıklı gibi geliyor nedense. Keşke bütçe attırabilsem de S21 alabilsem ama inanılmaz bir zam yedi o da.

Geri
Yukarı