S20 FE videolarda çamurlanma

Jukac

Hectopat
Telefonun video kısmının önizlemesinde gördüğünüz gibi çamurlanma oluyor. Fotoğraf kısmı ise çok net, pürüzlenme yok. Sorun nedir? (Sol alta bakın özellikle)
Screenshot_20210930-222804_Camera.jpg

Screenshot_20210930-222709_Camera.jpg

FHD yapınca çamurlar azaldı ama hala var. Pro modda çamurlar hiç yok, çok net.
Pro mod biraz da bunun icin var zaten. ISO ve diger mercek ayarlarini manuel olarak degistirebildiginiz icin ortama gore daha profesyonel fotograflar cikartabilirsiniz diye dusunuyorum. Icinize sinmezse sol ustteki carktan fabrika ayarlarina dondurup tekrar deneyin.

Fazla fark var. Muazzam bir fark hem de.
Bu sefer farkı ben bile gördüm o kadar iyi .
Pro mod biraz da bunun icin var zaten. ISO ve diger mercek ayarlarini manuel olarak degistirebildiginiz icin ortama gore daha profesyonel fotograflar cikartabilirsiniz diye dusunuyorum. Icinize sinmezse sol ustteki carktan fabrika ayarlarina dondurup tekrar deneyin.
Hocam sıfırladım ama aynı. Sanki normal mod S3 Mini kamerası. :D

Hayır benim için bir sıkıntı yok prodan çekerim videoları ama içime bir kurt düştü. Yazılımsal bir sıkıntı mı acaba? :(

Hocam sıfırladım ama aynı. Sanki normal mod S3 Mini kamerası. :D

Hayır benim için bir sıkıntı yok prodan çekerim videoları ama içime bir kurt düştü. Yazılımsal bir sıkıntı mı acaba? :(
Ortama göre yapay zeka en iyi sonucu veremiyor olduğundan Pro mod daha iyi görünüyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı