S20 veya aynı boyutta telefon tavsiyesi

Bütçe
7000

Raistlin

Kilopat
ASUS ROG Phone 3 kullanıyorum beni ciddi anlamda yormaya başladı artık oyunda oynamadığım için satmak istiyorum, 4000 3500 civarında telefoncuya verip kibar bir telefon düşünüyorum S20 - S21- iPhone 12 mini bunlardan hangisini düşünmeliyim teşekkürler.

ASUS ROG Phone 3 kullanıyorum beni ciddi anlamda yormaya başladı artık oyunda oynamadığım için satmak istiyorum, 4000 3500 civarında telefoncuya verip kibar bir telefon düşünüyorum S20 - S21- iPhone 12 mini bunlardan hangisini düşünmeliyim teşekkürler.

iPhone 12 Mini'ya da 11 öneririm hocam.
ROG Phone serisi zaten abartı boyutta bir telefon, bu bütçedeki oyun telefonları hariç hemen hemen hepsi S20, S21 boyutlarında.

Android tarafında S20 veya S21 yerine S20 FE SD 865 model öneririm.

Iphone 12 Mini gayet iyi telefon. Bana çok küçük geldi ama. S20 alınmaz, onun yerine S20 FE SD 865 modeli alınır, hem daha performanslı, hem aynı arka kamera alt yapısını kullanıyorlar.

S21 serisi iyi modeller. S20 serisinden sonra iyi bir adım attı firma.

Eliniz büyük ise 12 mini almayın avucunuzun içinde yok olup gider, eğer değilse alın ama 128 GB alın en az, hafıza kartı da takılmıyor onlara çünkü. S20 serisinin de işlemcisinden birkaç şikayet vardı, çok hatırlamıyıyorum ancak. S21 ise gayet güzel bir seri. Çok şık ve zarif duruyor.

Benim görüşlerim bunlardır iyi sosyaller.

Eliniz büyük ise 12 mini almayın avucunuzun içinde yok olup gider, eğer değilse alın ama 128 GB alın en az, hafıza kartı da takılmıyor onlara çünkü. S20 serisinin de işlemcisinden birkaç şikayet vardı, çok hatırlamıyıyorum ancak. S21 ise gayet güzel bir seri. Çok şık ve zarif duruyor.

Benim görüşlerim bunlardır iyi sosyaller.
hocam elim uzun ve parmaklarım kalın dediğini dikkate alıcam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı