S20FE (Exynos) satıp üstüne zorla para koyup iPhone 12 geçmek mantıklı mı?

cenesvin

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Şu an aktif olarak kullandığım cihaz Samsung Galaxy S20FE (Exynos) 6/128. Ocak ayında garantisi bitiyor.

Bu cihazı satıp üstüne zorlayarak para koyup iPhone 12 mi alayım yoksa hafif zorlanarak iPhone 11 mi alayım?

Aslında iPhone 12 kasası ve paneli (OLED) çok hoşuma gitti gönlüm iPhone 12'den yana.

Bu arada zorlanmaktan kastım kredi çekmek. Düşük faizle kredi veren bildiğiniz bankalar var mı? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Hocam aynı şeyi ben de düşünüyorum düz s20 modelim için kararsızım ama iphone kullanıldığında cihazımiz eskise bile 2. Bir telefon almayı garantilemiş oluyoruz androide sıçrama açısından
+ olarak iphone 12 aldığınızda iphone 11 in üstündeki harcamanızi telafi edebiliyor ve maddi sıkıntı yasamayacaksaniz iphone 12 geçmenizi tavsiye ederim

Merhaba. Şu an aktif olarak kullandığım cihaz Samsung Galaxy S20FE (Exynos) 6/128. Ocak ayında garantisi bitiyor.

Bu cihazı satıp üstüne zorlayarak para koyup iPhone 12 mi alayım yoksa hafif zorlanarak iPhone 11 mi alayım?

Aslında iPhone 12 kasası ve paneli (OLED) çok hoşuma gitti gönlüm iPhone 12'den yana.

Bu arada zorlanmaktan kastım kredi çekmek. Düşük faizle kredi veren bildiğiniz bankalar var mı? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Kredi çekecekseniz taksitle sıfır yeni modelini almak daha mantıklı. Cihazınızı satıp birkaç aylık taksidi de ödemiş olursunuz.

Hocam aynı şeyi ben de düşünüyorum düz S20 modelim için kararsızım ama iPhone kullanıldığında cihazımiz eskise bile 2. bir telefon almayı garantilemiş oluyoruz Android'e sıçrama açısından.
+ Olarak iPhone 12 aldığınızda iPhone 11'in üstündeki harcamanızi telafi edebiliyor ve maddi sıkıntı yasamayacaksaniz iPhone 12 geçmenizi tavsiye ederim.

Hocam elbet maddi sıkıntı yaşayacağım ama kredi çekersem yaşayacağımı sanmıyorum hem bana da para kalıyor zaten çalışmaktan para harcayamıyoruz.

Kredi çekecekseniz taksitle sıfır yeni modelini almak daha mantıklı. Cihazınızı satıp birkaç aylık taksidi de ödemiş olursunuz.

Hocam taksit olmuyor diye biliyorum. Vatan PC de Fibabanka diye bir şey duydum ama güvenemedim ona. En iyisi düşük faiz kredi veren bankaları araştırıp hesap kitap yapıp almak. Bu arada önceliğim S20FE yi satmak olacak... Biraz telefonsuz kalacağım ama olsun.

iPhone 11 alınabilir cihaz ancak 2019'da çıktığını düşünürsek pek olumlu baktığım söylenemez.
12 ve 13 arasında da çok az bir fark var. Kredi çekilerek alınacaksa fark tamamlanarak 13 almak mantıklı olacak.
11 veya 13 bütçenize göre tercih edilebilir.
Cihazınızı satarak yeni bir cihaza geçecek olmanız bile değer kaybı açısından önemli bir husus.

Yeni konular

Geri
Yukarı