S21 bataryası sıkıntılı mı?

yildizo21

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar.
1-2 gün önce S21'e geçiş yaptım 5 yıllık cihazdan sonra.
Telefon harbi güzel tasarım, hız kamera bakımından ki almadan önce de biliyordum zaten.
Batarya konusunda buradan da fikir almak istedim.
Şöyle ki pil hızlı bitiyor. 120Hz kullanıyorum.
Bazı arkadaşlar 5-6 gün bekle pil kendine gelir vs. dedi.
Yorumlarda günü çıkardığı vs. de yazıyordu tabii ki kullanıma göre değişir ama bilemedim.
10300'e aldım ve bu fiyat Max noktamdı ve bu fiyata sanırım tasarım ve kamera açısından daha iyisi yoktu.
Sizce batarya sıkıntılı mı? Yoksa kullanmaya devam edeyim mi?

Bir de malum Instagram story kalite düşüyor biraz ama Instagram veya wp uygulaması içinden çekilen fotoğraflarda çok net bir bulanıklaşma oluyor. Yüzdeki detayları yok edip bulanıklaştırıyor resmen. Evet bu uygulamalar sorunlu ama bu kadar mı tam kestiremedim.

Batarya konusunda da kararsızım.

Selam dostlar.
1-2 gün önce S21'e geçiş yaptım 5 yıllık cihazdan sonra.
Telefon harbi güzel tasarım, hız kamera bakımından ki almadan önce de biliyordum zaten.
Batarya konusunda buradan da fikir almak istedim.
Şöyle ki pil hızlı bitiyor. 120Hz kullanıyorum.
Bazı arkadaşlar 5-6 gün bekle pil kendine gelir vs. dedi.
Yorumlarda günü çıkardığı vs. de yazıyordu tabii ki kullanıma göre değişir ama bilemedim.
10300'e aldım ve bu fiyat Max noktamdı ve bu fiyata sanırım tasarım ve kamera açısından daha iyisi yoktu.
Sizce batarya sıkıntılı mı? Yoksa kullanmaya devam edeyim mi?

Bir de malum Instagram story kalite düşüyor biraz ama Instagram veya wp uygulaması içinden çekilen fotoğraflarda çok net bir bulanıklaşma oluyor. Yüzdeki detayları yok edip bulanıklaştırıyor resmen. Evet bu uygulamalar sorunlu ama bu kadar mı tam kestiremedim.

Batarya konusunda da kararsızım.
Ne kadar sürede bitiyor?

Arkadaşım kullanıyor memnun batarya performansından. Yoğun kullanımda bataryası yetmeyecektir ama.
Hocam yoğun ile normal arası bir kullanım ama çatır çatır eksildi bakalım düzelecek mi.
Onun dışında memnumun diyebilirim.
Bir de bu story durumu düzelmedi mi hala ? Bir bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı