S21 FE kamera lensi çizilir mi?

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Kılıf olarak kamerayı koruyan bir şey arıyorum ancak hepsi de 1-2 mm koruyor neredeyse zeminle temas ediyor. Denediğiö Spigen Core Armor ve Spigen Rugged Armor. Son olarak Tough Armor deneyeceğim ancak bu kılıf diğer 2 kılıfın toplamından bile daha pahalı ki yine istediğim kamera derinliğine sahip bilmiyorum.

Özetle elimde olan 2 kılıftan birini seçip kullansam pişman olur muyum? Lenseler özel bir korumaya sahip midir yoksa en ufak çizilme senaryosunda çizilir mi? Tough Armor kullanan varsa bu konuda beni aydınlatabilirse çok memnun olurum.

Kılıf olarak kamerayı koruyan bir şey arıyorum ancak hepsi de 1-2 mm koruyor neredeyse zeminle temas ediyor. Denediğiö Spigen Core Armor ve Spigen rugged Armor. Son olarak tough Armor deneyeceğim ancak bu kılıf diğer 2 kılıfın toplamından bile daha pahalı ki yine istediğim kamera derinliğine sahip bilmiyorum.

Özetle elimde olan 2 kılıftan birini seçip kullansam pişman olur muyum? Lenseler özel bir korumaya sahip midir yoksa en ufak çizilme senaryosunda çizilir mi? Tough Armor kullanan varsa bu konuda beni aydınlatabilirse çok memnun olurum.

Bütün lensler çizilebilir ancak korumalı kılıf vs. kullanırsanız bir şey olmaz.

Bütün lensler çizilebilir ancak korumalı kılıf vs. kullanırsanız bir şey olmaz.
Açılıp kapanan tarzda kılıfı diyorsanız onlara bakacağım ama genel koruma anlamında Spigen'ler kadar iyi olacağından şüpheliyim. Son olarak Tough Armor'u da deneyip karar vereceğim ancak iadeler olana kadar kart limiti doldurduk maşallah en ucuz Spigen kılıf 150-200 TL.

Açılıp kapanan tarzda kılıfı diyorsanız onlara bakacağım ama genel koruma anlamında Spigen'ler kadar iyi olacağından şüpheliyim. Son olarak tough Armor'u da deneyip karar vereceğim ancak iadeler olana kadar kart limiti doldurduk maşallah en ucuz Spigen kılıf 150-200 TL.

150 200 lira maalesef şu dönemde hiçbir şey hocam :(

Gerek yok kılıfa, telefonun arka kapağında cam var o korur eğer o çizilirse yeni arka kapak alırsın.
Bana o tarz camlar görüntüyü kötüleştirir gibi geliyor, hem 3 yıllık eski telefonuma baktım o kadar yere düşürüp param parça ettiğim telefonda bile en ufak bir çizik yok kolay çizilen bir şey değil.

Gerek yok kılıfa, telefonun arka kapağında cam var o korur eğer o çizilirse yeni arka kapak alırsın.
Bana o tarz camlar görüntüyü kötüleştirir gibi geliyor, hem 3 yıllık eski telefonuma baktım o kadar yere düşürüp param parça ettiğim telefonda bile en ufak bir çizik yok kolay çizilen bir şey değil.
Hocam öyle de yeni alınca insan ilk 1 yıl en azından çekiniyor. Yoksa 4 yıl peçete ile sildiğim hiç düşünmeden kullandığım S7 lensi hâlâ ilk günkü gibi. Ancak yeni cihazlar daha nazik gibi geldi bana.

Samsung servisine kamera lensi için fiyat sordum. Güncel olarak 260 TL dendi. Bu fiyat hiçbir şey. Tough Armor kılıfa 550 TL vereceğime hunharca kullanırım 2 kere değişim gerektirecek bir şey çok zor ama olursa da kafam rahat olur düşünmeye değecel bir şey bile değil bu fiyatlar ile.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı