S21 FE kamera lensinde toz gibi bir leke var

Dostum hiçbir şey sorunsuz değildir gönder servise.
Hocam sorunsuz değil o anlamda demedim. Yeni cihazın tamir edilmesini istemiyorum değişim olsun vs. anlamında demek istemiştim.

Telefon da korucu cam var mı? Benim telefonda koruyucu cam vardı içinde çok küçük hava kabarcığı varmış ama belli bile olmuyordu dışarıdan bakarken fakat kamerayı açınca lekeli gösteriyordu camı çıkarttım tekrar güzelce taktım sorun çözülmüştü eğer sizde de böyle bir durum olabilir(koruyucu varsa).

Telefon da korucu cam var mı? Benim telefonda koruyucu cam vardı içinde çok küçük hava kabarcığı varmış ama belli bile olmuyordu dışarıdan bakarken fakat kamerayı açınca lekeli gösteriyordu camı çıkarttım tekrar güzelce taktım sorun çözülmüştü eğer sizde de böyle bir durum olabilir(koruyucu varsa).
Koruyucu yok hocam.

@BERWAR Hocam bu konuda tecrübeniz veya bilginiz var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim?

@gungorce Hocam bugün verdim servise. Vermeden önce birkaç fotoğraf çektim. Burada paylaşayım.

Diğer kameralardaki ve kırmızı ile işaretlediğim yer harici izler vs. tozdur. İşaretli yer dıştan hiçbir fiziksel hasara sahip değil. Tamamen içten bir şey. Servis de görmemezlikten geliyor ama bakalım ne olacak.

Dosya Ekleri

• technopat s21 fe kamera iz.JPG
    technopat s21 fe kamera iz.JPG
    210,3 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı