S21 FE vs S20 FE

İkisi de değil, S21. S21 ve S21 FE'nin kameralarını birlikte inceledim, S21 daha iyi. Batarya performansı olarak S21 FE 500 mAh fazla olmasına rağmen aynı ekran süresini veriyor S21 ile. S21'e göre 2 avantajı var: 1 yıl daha fazla güncelleme alacak olması ve 0.2" daha büyük ekran. Bu ikisi de S21 ile S21 FE arasındaki fiyata değecek şeyler değil. S21 al geç.

Bana kalirsa S20. Samsung'un islemcileri guzel degil bence.
Exynos 2100 ve 2200 güzel. Tek sıkıntıları batarya optimizasyonları kötü.

Ayrıca S20'de Exynos 990 var. Konudaki telefon S20 FE.

Açıkçası benim S21 FE tercih etme sebebim tasarımı, güncel olması, nispeten diğer cihazlara göre hafif olması, ekran kalitesi ve kamerası oldu. Performansı zaten çok iyi. Cod mobile en yüksek ayarlarda 60 fps veriyor. Ha ama benim gibi Antalya'da 35-40 derece ortam sıcaklığında oynarsanız telefon 10 dakika sonra 47 dereceye ulaşıyor ve daha fazla ısınmaması için performansı biraz düşürerek arada fps düşüşleri meydana gelebiliyor. Bataryasının kötü olduğunu bilerek aldım. Öncesinde Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanıyordum. Bataryası çok çok iyiydi 8 saati geçen ekran süreleri veriyordu ama diğer özellikleri kötüydü. Yazılımsal problemler, sensör problemi, Iphone 8 den bile kötü çeken kamerası gibi sebeplerden bu cihaza geçtim. S21 modelini de inceleyebilirsiniz. Her ne kadar 4000 mAh bataryası olsa da internetteki videolara ve yorumlara baktığımda S21 FE'den biraz daha iyi ekran süresi verdiğini gördüm.
Bende Antalyada yaşıyorum. Aynı ortam şartlarına sahibiz ama oyun oynamıyorum ben. İşlerimi görsüm yeterli. Fotoğraf vs

İkisi de değil, S21. S21 ve S21 FE'nin kameralarını birlikte inceledim, S21 daha iyi. Batarya performansı olarak S21 FE 500 mAh fazla olmasına rağmen aynı ekran süresini veriyor S21 ile. S21'e göre 2 avantajı var: 1 yıl daha fazla güncelleme alacak olması ve 0.2" daha büyük ekran. Bu ikisi de S21 ile S21 FE arasındaki fiyata değecek şeyler değil. S21 al geç.

Exynos 2100 ve 2200 güzel. Tek sıkıntıları batarya optimizasyonları kötü.

Ayrıca S20'de Exynos 990 var. Konudaki telefon S20 FE.
S21 256GB bakacağım

256 GB yok maalesef :(

Son düzenleme:
İlgi alakanız için çok teşekkür ederim, benim için en önemli özellik OIS desteği olması. Buna istinaden satın almak istiyorum peki, batarya konusunda yorumunuz ne olur? Diğer özellikleri fazlasıyla beni tatmin ediyor zaten.
Tek eksisi batarya S21 ve S21 FE'nin. Ama zaten kıyasladığın diğer cihazların da bataryaları o kadar uzun olmadığı için rakiplerine göre geride değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı