S21 FE vs S22

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
Diğer konulara baktım ama net bir cevap bulamadım, S21 FE almayı düşünüyordum ama eSIM donanımsal olarak olsada yazılımsal olarak aktif olmadığı için S22'ye kaymayı düşünüyorum. Kullanımım ağırlıklı olarak İnstagram, Twitter, Whatsapp ve çok sık olmayacak şekilde konuşmadan ibaret. S21 FE'de inanılmaz çok batarya şikayeti okudum ama S22'de pek göremedim bataryası 3700 mAh olmasına rağmen. Hangisini tavsiye ediyorsunuz?

Samsung alacağım başka markaları tavsiye etmeyin.

Diğer konulara baktım ama net bir cevap bulamadım, S21 FE almayı düşünüyordum ama eSIM donanımsal olarak olsa da yazılımsal olarak aktif olmadığı için S22'ye kaymayı düşünüyorum. Kullanımım ağırlıklı olarak Instagram, Twitter, WhatsApp ve çok sık olmayacak şekilde konuşmadan ibaret. S21 FE'de inanılmaz çok batarya şikayeti okudum ama S22'de pek göremedim bataryası 3700 mAh olmasına rağmen. Hangisini tavsiye ediyorsunuz?

Samsung alacağım başka markaları tavsiye etmeyin.

S20FE ve S23 arasındaki tüm telefonların işlemcisi düşük verime bağlı ısınıyor fazla güç tüketiyor termal throttling yiyor S23 almaniz gerekiyor zaten Facebook gruplarda da S22'den S23e geçince ekran süresi 5-6 saatten 10 küsur saate çıktı diyorlar

S22 kullanıyorum 2.5 aydır, 13 pro max ten geçtim. On numara telefon AMA
İki kötü yönü var biri çok önemli değil diğeri önemli

1 : Makro Çekim yok
2 : Bataryayı su gibi içiyor aktif kullanimda 4 saat de falan bitiyor pil gezmeye falan giderken powebanksiz gitmeyin.

S20FE'de TSMC üretimi işlemci var S22'de Exynos işlemci var genelde gelişmemiş Hindistan Türkiye gibi ülkelere yollanıyor ve verimlilik sonuçları berbat isterseniz grafik atabilirim.
S22'de Snapdragon 8 Gen 1 kullanılmıyor muydu?

S22 kullanıyorum 2.5 aydır, 13 pro max ten geçtim. On numara telefon AMA
İki kötü yönü var biri çok önemli değil diğeri önemli

1 : Makro Çekim yok
2 : Bataryayı su gibi içiyor aktif kullanimda 4 saat de falan bitiyor pil gezmeye falan giderken powebanksiz gitmeyin.
Hocam kamerayla aman aman işim yok arada bir yeğenlerimin resmini çekerim o kadar onun harici sizin kullanımız nasıl grafiği atabilir misiniz?

S22'de Snapdragon 8 Gen 1 kullanılmıyor muydu?

Hocam kamerayla aman aman işim yok arada bir yeğenlerimin resmini çekerim o kadar onun harici sizin kullanımız nasıl grafiği atabilir misiniz?
Benim atmam pek doğru olmaz tamamen doldurmadan yarım yamalak iki kere şarj ettim doğru istatistik vermez şuan.
Ama şöyle diyeyim arama yapmak azcık İnternet'e gezmeye yeter. En kötü 120 den 60 hz yaparsınız ekranı şahsen tercih etmesem de etkili olacaktır.

8gen1 Samsung üretimi verimlilik puanı 340 diye hatırlıyorum 865'in 526 civarı diye hatırlıyorum. 8gen2 TSMC üretimi 600 civarı
Oyun oynamayacağım için problem yaşayacağımı düşünmüyorum hocam ama emin olamıyorum.

Benim atmam pek doğru olmaz tamamen doldurmadan yarım yamalak iki kere şarj ettim doğru istatistik vermez şuan.
Ama şöyle diyeyim arama yapmak azcık İnternet'e gezmeye yeter. En kötü 120 den 60 hz yaparsınız ekranı şahsen tercih etmesem de etkili olacaktır.
Şu anki telefonumda aşşağı yukarı 5 saat civarı ekran süresi alıyorum Wi-Fi ile. En ağırlıklı olarak İnstagram ve Twitter kullanacağım problem yaşar mıyım emin değilim hocam.

Oyun oynamayacağım için problem yaşayacağımı düşünmüyorum hocam ama emin olamıyorum.

Şu anki telefonumda aşağı yukarı 5 saat civarı ekran süresi alıyorum Wi-Fi ile. En ağırlıklı olarak Instagram ve Twitter kullanacağım problem yaşar mıyım emin değilim hocam.

Ben yaşayacağınızı sanmıyorum. Benim gibi uzun süre film izler gün boyu sık sık fotoğraf video çekerseniz yetmez. 13 Pro Max'den geçtiğim için bana öyle geliyor DS olabilir onun batarya devasa idi. Ama sizin durumunuza yetecektir. Zaten dediğim gibi kendim uygulamasamda 60 Hz yapmak pili bayağı uzatır tahminimce.

Geri
Yukarı