S21 Ultra vs S22

cgn.ege

Femtopat
Daha fazla  
S21 Ultra'nın ekranını beğeniyorum 3000TL farka deyecek bir ekranı var ayrıca bataryası çok daha iyi şu an kimse bir şey demezse S21 Ultra almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? S22'nin yeni olmasının bir avantajı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
S22'nin ana kamerası ve donanımı daha iyi. Ekran boyutu, ekran çözünürlüğü, batarya ve diğer kameralarda S21 Ultra daha iyi.

Daha hızlı bir telefon veya daha iyi bir oyun performansı istemiyorsan S21 Ultra alınabilir. Bunun dışında indirimlerde S22 Plus modeline bakılabilir. iPhone kanadında da iPhone 12 bakılabilir, indirimde iPhone 13 bakılabilir.

Şahsen S22 serisinde S22 Ultra dışındakileri tercih etmezdim. Konudaki iki telefon arasında kişisel tercihim kesinlikle S21 Ultra olurdu.

S21 Ultra 19.000 lira. Ben heralde o parayı vereceksem de Snapdragon işlemcili S22 PLUS alırdım ama bence o paralara çıkmanın bir mantığı yok. S22 gayet iş görecektir.

Şahsen S22 serisinde S22 Ultra dışındakileri tercih etmezdim. Konudaki iki telefon arasında kişisel tercihim kesinlikle S21 Ultra olurdu.

S21 Ultra 19.000 lira. Ben heralde o parayı vereceksem de Snapdragon işlemcili S22 PLUS alırdım ama bence o paralara çıkmanın bir mantığı yok. S22 gayet iş görecektir.
S22 iş göreceğini düşünmüyorum hem batarya hem ekran kalitesi ve büyüklüğüyle s21 ultra çok daha üstün bir cihaz

Yeni konular

Geri
Yukarı