S21 Ultra vs Z Fold 3

Bütçe
15000-21000

devilbaby

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün veya yarın telefon almayı düşünüyorum normalde telefon alırken F/P'a bakardım ( şu anki telefonum A70) ama dedim ki biz de bu dünyaya bir defa geliyoruz ve bir telefon almak istedim başka bir telefon markası düşünmüyorum. iPhone telefonlar iyi ama marka değeri telefonlara fazla fiyat bindirmiş IPhone'da o yüzden Samsung'a karar verdim. Aklımda S21 Ultra ve Z fold 3 var aralarında fiyat farkı var biliyorum ama bir telefona 15 bin verdikten sonra verdiğim fazladan 5-6 bini umursamıyorum. Şu an sizce hangisi daha iyi? Tabii ki de öneriniz kullanım amaçlarıma göre olacaktır o yüzden söyleyeyim.
1. Not almak için kullanacağım (Her telefonla not alınabilir diyebilirsiniz :D )
2. Bol bol kitap okumayı seven birisiyim ve kitabı hep telefondan okurum normalde.
3. Dizi izlemeyi severim.
4. Şarj konusu biraz önemli benim için hemen şarjı bitmesini sevmiyorum telefonların.

Fotograf ve kamera konusuna gelince dürüst olmak gerekirse hiç fotograf çeken bir insan değilim çekmekten de nefret ederim o yüzden kamerası beni fazla ilgilendirmiyor. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Arkadaşlar bugün veya yarın telefon almayı düşünüyorum normalde telefon alırken F/P'a bakardım ( şu anki telefonum A70) ama dedim ki biz de bu dünyaya bir defa geliyoruz ve bir telefon almak istedim başka bir telefon markası düşünmüyorum. iPhone telefonlar iyi ama marka değeri telefonlara fazla fiyat bindirmiş IPhone'da o yüzden Samsung'a karar verdim. Aklımda S21 Ultra ve Z fold 3 var aralarında fiyat farkı var biliyorum ama bir telefona 15 bin verdikten sonra verdiğim fazladan 5-6 bini umursamıyorum. Şu an sizce hangisi daha iyi? Tabii ki de öneriniz kullanım amaçlarıma göre olacaktır o yüzden söyleyeyim.
1. not almak için kullanacağım (her telefonla not alınabilir diyebilirsiniz :D )
2. bol bol kitap okumayı seven birisiyim ve kitabı hep telefondan okurum normalde.
3. dizi izlemeyi severim.
4. şarj konusu biraz önemli benim için hemen şarjı bitmesini sevmiyorum telefonların.

Fotograf ve kamera konusuna gelince dürüst olmak gerekirse hiç fotograf çeken bir insan değilim çekmekten de nefret ederim o yüzden kamerası beni fazla ilgilendirmiyor. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

İkisi arasından performans olarak Z-fold 3, ekran olarak S21 Ultra daha iyi.

Ama bana kalırsa madem kamera önemli değil şu cihazı alın geçin:

Hızlı şarj olarak daha iyi, işlemci olarak S21 Ultra modelinden daha iyi, ekran olarak Z fold 3 modelinden daha iyi.
Yazılım olarak Samsung ile çok yakın bir firma ama bana göre yine OnePlus daha iyi.

İşlemcisi sebebiyle sizin söylediğiniz modeller içinden Z-fold 3 alırdım ben.

Ayrıca iPhone hakkındaki düşüncenize katılmıyorum, iPhone 13 Pro ve Pro Max bu konuda önerilen tüm cihazlardan daha iyi genel olarak :D

Yeni konular

Geri
Yukarı