S22 şarjı %5 olunca kapanıyor

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
%1'e kadar neden kullanamıyorum? Amacım %1'e kadar kullanmak değil ancak bazı durumlarda %5 bir süre idare eder diye düşünmüştüm ve yarı yolda kaldım.

%1'e kadar neden kullanamıyorum? Amacım %1'e kadar kullanmak değil ancak bazı durumlarda %5 bir süre idare eder diye düşünmüştüm ve yarı yolda kaldım.

Pil e bir reset at.*#0228# arama yerine yaz oradaki kırmızı yazıya bas önce ekran kapanacak panik olma sonra ekran kilit tuşuna bas aç şarj yüzdeliğin değişecek. Sonra %100'e kadar doldur.

Telefonu ne zamandır kullanıyorsunuz ve hiç batarya değişimi yaptınız mı yaptıysanız ne kadar süre oldu?
1-1.5 ay oldu, sıfır almıştım.

Pil e bir reset at.*#0228# arama yerine yaz oradaki kırmızı yazıya bas önce ekran kapanacak panik olma sonra ekran kilit tuşuna bas aç şarj yüzdeliğin değişecek. Sonra %100'e kadar doldur.
Yaptım ancak şarj yüzdesi değişmedi.

O kadar indirmek bataryaya zarar verir. Yüzde 10 da takıp yüzde yüz olduğunda prizden çekmeni tavsiye ederim.
Hocam zaten öyle yapıyorum da neden yeni telefonun şarj yüzdesi tutarlı değil onu anlamadım. %85 pil koruma modu açık ve en düşük %15'te şarj ediyorum zaten. Sadece son 1-2 gündür ihtiyacım vardı ve şarj etme imkânım yoktu %5'te direkt kapandı.

Hocam zaten öyle yapıyorum da neden yeni telefonun şarj yüzdesi tutarlı değil onu anlamadım. %85 pil koruma modu açık ve en düşük %15'te şarj ediyorum zaten. Sadece son 1-2 gündür ihtiyacım vardı ve şarj etme imkânım yoktu %5'te direkt kapandı.

Yazılımsal bir bug olabilir ya da batarya kaynaklı olabilir. Sen yüzde 5'e kadar düşürme. Yüzde 10 olduğunda tak yüzde yüz olduğunda prizden çek.

Yeni konular

Geri
Yukarı