S22 şu an alınır mı?

YUSUF5650

Kilopat
Merhaba S22 almayı düşünüyorum fakat bu telefonda ısınma ve batarya sorunu varmış arkadaşlar özellikle ben Engellim'den dolayı sürekli telefonda olan bir insanım yani telefonu yoğun kullanma olayım var günün 8-9 saati telefonda geçiyor sizce bu cihaz benim için mantıklı mı batarya konusunda sıkıntım çok yok ama ısınma konusu benim için sıkıntılı bir konu. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Başka bir telefon bakmalı mıyım?

Merhaba S22 almayı düşünüyorum fakat bu telefonda ısınma ve batarya sorunu varmış arkadaşlar özellikle ben Engellim'den dolayı sürekli telefonda olan bir insanım yani telefonu yoğun kullanma olayım var günün 8-9 saati telefonda geçiyor sizce bu cihaz benim için mantıklı mı batarya konusunda sıkıntım çok yok ama ısınma konusu benim için sıkıntılı bir konu. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Başka bir telefon bakmalı mıyım?

Yoğun kullanım varsa ikinci el 11 Pro Max senin için iyi bir tercih olur diye düşünüyorum.

Bataryası dışında her anlamda iPhone 13 düzeyinde bir telefon, bazı konularda da daha başarılı. Batarya ise iPhone 11 modelindej çok farklı değil bu arada, Wi-Fi'de 4 ila 7 saat arasında bir SoC alırsınız. 40-50 dakikada da %100 dolum yaptığı unutmayın. S21 FE modelinede bakabilirsiniz kullanıma bağlı 1-2 saat daha fazla SoC veriyor ve S22 ile aynı anda duyuruldu, ikisinin de aynı anda güncelleme desteği kesilecek ama kamera ve performans anlamında S22 modeline göre biraz daha geride. Ha bu arada S22'nin anormal bir ısısı yok, özellikle performansa etki edecek bir ısısı yok.

Geri
Yukarı