S22 vs S23 vs iPhone 14

Bütçe
24.000

PARAMORE

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Merhaba. 23-24 bin liraya kadar çıkabilirim, Hepsiburada üzerinde S22 17 bin lira, S23 ise 24 bin civarı. Sizce aradaki farka değer mi? İşimi görsün yeter kafasıyla alacağım ama paramın da hakkını versin istiyorum. Siz üç modelden hangisini önerirsiniz?

S23 alırdım ben. İş görmeye hepsi görür. Hepsi taş gibi telefon. Fakat Apple iPhone 14'e 13'deki çipi koyarak (geliştirdiler deniyor ve sanırım RAM artmış ama işlemci aynı sonuçta) ve inatla 120 Hz vermeyerek (yani illa Pro alacaksın diye zorlayarak) bence büyük ayıp etti.

Tamamen şahsi düşüncem iPhone 14 ailesinde Pro modeli tercih etmiyorsam gidip iPhone 13 ailesinin bir modelini alırdım. S22 her ne kadar Snapdragon işlemci kullanıyor olsa da Samsung üretimi bir işlemci olduğu için ısınma gibi bazı sorunları var (sorun cihazdan değil işlemciden kaynaklı). S23 en makul tercih gibi.

Genele bakınca S23 fiyatının en mantıklı telefonu gibi duruyor o zaman. S22 ile arasındaki 6-7 binlik fiyat farkına değer mi peki sizce?
@Mortis06
@rhylla
@Merdt

Hocam Android tarafına pek hakim değilim, fakat S22 ile ilgili batarya ısınması gibi sorunları çok okudum forumda, bu nedenle S23 gen2 işlemci ve yeni olmasıyla avantajlı bence zaten Samsung amiral gemisi cihazlar IOS'e göre çok makul fiyat bandında S23 mantıklı tercih.

Son düzenleme:
Ben şahsen telefona o kadar verilmesi taraftarı değilim o yüzden S22 alırdım. İyinin de iyisini istiyorum derseniz S23 harika ötesi bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı