S23 şarjı ne kadar dayanıyor?

dogan_orun

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
taksimde simitçi.
Evet arkadaşlar herkese selam olsun. Yıllardır kullandığım S7'yi değiştirme kararı aldım. 256 GB S23'ün bataryası ne kadar gidiyor tam bir sonuç bulamadım. Telefonda oyun oynayan biri değilim. Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videodaki gibi olur çok yüksek ihtimalle. Tabii ki bu aralıksız kullanım. Siz gün içinde her saniye kullanmayacağınıza göre oyun da oynasanız, video da izleseniz her türlü 1 günü geçireceği kesin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet arkadaşlar herkese selam olsun. Yıllardır kullandığım S7'yi değiştirme kararı aldım. 256 GB S23'ün bataryası ne kadar gidiyor tam bir sonuç bulamadım. Telefonda oyun oynayan biri değilim. Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Epeyden yorumları inceledim 7-8 saat civarı ekran süresi veriyor.

Bu videodaki gibi olur çok yüksek ihtimalle. Tabii ki bu aralıksız kullanım. Siz gün içinde her saniye kullanmayacağınıza göre oyun da oynasanız, video da izleseniz her türlü 1 günü geçireceği kesin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

S23 alıp pişman olacak degil ya.

Tamamen yazılım ve gayet başarılı.

Aslına bakarsan ekran ve işlemci de önemli.

A 33'ün özelliklerinde 2 güne kadar dayanan pil yazıyor. 25k vereceğim ama bataryası da üzmesin. Onun dışında bütün özelliklere herkes fikir.

Büyük batarya yanında daha kalın ve ağır bir cihaz getiriyor emin olun pişman olmazsınız S22 de 3700MAH batarya vardı ona rağmen memnun olanlar çok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı