S23 Ultra mı yoksa 14 Pro mu alınmalı?

efeaybi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bu yazın başında telefon alacağım ve bu telefonun üst seviye olmasını istiyorum. Üst seviye olduğundan dolayı bu telefonu uzun süreler kullanmayı düşünüyorum. (5+ yıl) o kadar götürür mü emin değilim fakat iPhone 6 şu anda da kullanılıyorsa o zaman niye alacağım bu telefon kullanılmasın.
S23 Ultra 512 GB ile 14 Pro 256 GB arasında kaldım. 14 Pro daha çok kafama yatıyor fakat 256 GB'nin o kadar uzun süreler yetmiyeceğini düşünüyorum, ya siz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bu yazın başında telefon alacağım ve bu telefonun üst seviye olmasını istiyorum. Üst seviye olduğundan dolayı bu telefonu uzun süreler kullanmayı düşünüyorum. (5+ yıl) o kadar götürür mü emin değilim fakat iPhone 6 şu anda da kullanılıyorsa o zaman niye alacağım bu telefon kullanılmasın.
S23 Ultra 512 GB ile 14 Pro 256 GB arasında kaldım. 14 Pro daha çok kafama yatıyor fakat 256 GB'nin o kadar uzun süreler yetmiyeceğini düşünüyorum, ya siz?

Ben olsam iPhone 14 Pro alırdım.

IPhone'lar belli bir ömür çerçevesinde daha stabil cihazlar ama Android'ler ömür çerçevesi olmadan çağın donanım gereksinimlerinin sonuna kadar kullanılabilir.

14 Pro'da pekçok pil şikayeti yapıldı. Ayrıca ısınma durumu da pek hoş değildi. Hele bugünkü fiyat farkları da göz önünde bulundurulduğunda kesinlikle S23 Ultra'nın en mantıklı ve en iyi cihaz olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı