S3 mini Android Kitkat ROM önerisi

Dark Gamer

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bursa
Öncelikle herkese selam. Samsung Türkiye'ye sordum " Galaxy S3 mini kitkat ne zaman ? " diye o sayfa da bana " Bu sene için S3 mini için güncelleme planlanmıyor. " dediler. Bende Kitkat ROM arıyorum. Öneride bulunur musunuz? Ha bir de acaba bu Kitkat ROM'lar ROOT'lu mu oluyor ?

Kaan Çamer

Hectopat
En iyi cevaplar
0
S4'e 4.4.2 kitkat geldi biraz yavaşladı diyebilirim. S3 Miniye gelse bile bence kasar.

KS
Dark Gamer

Dark Gamer

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bursa
Rootlu ROM olsa bile yeter bana gidip Sixaxis ile takılcam biraz :D

H.Hüseyin

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Türkiye
CyanogenMod kurabilirsiniz kasma falanda yapmıyor. Ayrıca android sürümüde 4.4.2 Kitkat bizzat denedim 1-2 ufak sorun vardı bende onların neden olduğunu anlamadım. Sorunlar ise rehber numaraları siliniyordu ya da kayboluyordu ve alarm çalışmıyordu nedense. Daha sonrada Google'ye bağlanamadı onu hala anlamadım.

H.Hüseyin

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Türkiye
Resmi olarak güncellemesi gelir mi ?
Hayır gelmeyecek. Samsung açıklama yaptı ne s3'e ne de s3 Mini'ye gelmeyecek. Donanım olarak zayıf kaldıdığını söylemişti.

En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
CyanogenMod kurabilirsiniz kasma falanda yapmıyor. Ayrıca android sürümüde 4.4.2 Kitkat bizzat denedim 1-2 ufak sorun vardı bende onların neden olduğunu anlamadım. Sorunlar ise rehber numaraları siliniyordu ya da kayboluyordu ve alarm çalışmıyordu nedense. Daha sonrada Google'ye bağlanamadı onu hala anlamadım.
Bendede S3 Mini var, CyanogenMod 11 (Android 4.4.2) kullanıyorum. Hiçbir sorunu yok, hergün güncelleme geliyor. Tüm sorunları çözdüler. Ve ROM'lar ROOT'lu geliyor. Advandex, istersen bi güncelle. Bu (http://novafusion.pl/downloads/) siteye gir, ordan S3 miniyi seç, daha sonrada CyanogenMod'u. En son sürümü indirebilirsin. Her hafta kontrol et güncelleniyor. Güncellendiğini sonundaki koddan anlıyabilirsin. Örneğin, KitKat 4.4.2 (CyanogenMod 11.0) 20140510, sonundaki kod 510 değilde 520 oluyor mesala. :)

Yukarı