S3 Mini Stock Rom Root Atmalı mıyım?

MuhammetFr

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. :) Normalde S3 Mini telefonumda CyanogenMod 11 kullanmaktaydım ancak bu sabah aniden bir nedenden dolayı Stock ROM'a dönmek zorunda kaldım. Bilirsiniz Samsung'un ve diğer kullanamadığım uygulamalar yer kaplıyor. Onları kaldırmayı, Swapper uygulamasından RAM vermeyi ve telefonumda çeşitli düzenlemeleri yapmak için Stock ROM'a Root atmayı düşünüyorum. Bir sıkıntı falan çıkartır mı? Sizce atmalı mıyım? :)

Ben stock romdayken atmayı denemiştim, telefon durmadan kendini yeniden başlatıyordu. Ve bunu ilk gün yapmıştım. :D
Ben Root dosyasını buldum ve Root attım ama öyle bir sorunla karşılaşmadım. :) Dosyaları yollarım CWM atıp Root atıyosun kolay yani. Sen gözün kapalı bile yaparsın. :D

Root atılmışsa birkaç program da önerelim hemen. :) Greenify, Adaway. Bu programlara bak muhakkak.
Hemen yüklerim hocam programları. :) Ben şu an şunları yükleyeceğim. System App Remover, Swapper ve sizin önerdiğiniz programlar. :)

Hocam Root atınca telefonda herhangi bir sıkıntı oluyor mu? Mesela Arama, mesaj gelmemesi veya Kendi kendine kapanma, yeniden başlatma, dokunmatik sorunları gibi sorunlar varmıdır?

Son düzenleme:
Telefondan telefona durumdan duruma değişir. Belki çok nadir yeniden başlatma olur. Arama gelmemesi yaşamadım. Mesaj konusunda çok nadir sıkıntı çekmişimdir. Onda da sebep benim telefonda mı yoksa karşımdakinden mi tam anlayamadım. :)

Telefondan telefona durumdan duruma değişir. Belki çok nadir yeniden başlatma olur. Arama gelmemesi yaşamadım. Mesaj konusunda çok nadir sıkıntı çekmişimdir. Onda da sebep benim telefonda mı yoksa karşımdakinden mi tam anlayamadım. :)
Tamam hocam yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı