S3 Mini yanlış ROM kurulmasından dolayı açılmıyor

Burak Bilgi

Hectopat
Daha fazla  
S3 mini cihazıma yanlış ROM kurduğum için açılmıyor.
Cihazda tuşlarla Recovery girilmiyor, Download Mode'da PC görmüyor, sistem de açılmadığı için çıkmaza girdim.
Recovery ve Download Mode PC görmemesi ile ilgili bir şey söylemeyin çünkü aklınıza gelebilecek her şeyi cidden denedim. Çok uğraştım hatta soketi bozuktur diye değiştirttim ama olmadı.
Bunların dışında çözüm öneriniz varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç tamirciye para vermene gerek yok. Odin yazılımına bak onunla stock ROM at.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç tamirciye para vermene gerek yok.Odin yazılımına bak onunla stock rom at.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Recovery açılmıyor diyor arkadaş.

Arkadaşım odin telefonu USB'den algılıyor de mi? Adam hiç görmüyor diyor, odin çare olmaz. Tamirciye gitmesi gerekiyor.

Yahu kardeşim bilgisayar hiçbir şekilde görmediği gibi odin de de çalışmıyor aklınıza ne geliyosa denedim demiştim zaten :)
Kardeşim o telefon Tuğla olmuş yani (Brick olmuş) ve ÇÖZÜMÜ YOK diye korkmana gerek yok
(Youtub'da dirençlerle falan geri getirebilenler var) ve iyi bir tamirciye göstermende fayda var bence...
Dirençle download mode a alınıyor diye biliyorum onun da benim telefona bi faydası dokunmaz diye düşündüm çünkü zaten girebiliyorum download mode a.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı