S3 Mini'ye ROM yüklemek

lionstone19

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim telefonum Samsung Galaxy S3 Mini I8190. Ben bu telefona ROM yüklemek istiyorum fakat IMEI'nin çalınmasından korkuyorum. Başıma böyle bir şey gelir mi? Ve bir de ROM yükledikten sonra orjinal 4.1.2 ROM'a geri dönebilir miyim?

Ben kendi LG Nexus 4 telefonuma rom yükledim hiç sorunsuz kullanıyorum. IMEI çalınması değil de silinme riski var ama ben kaç telefona rom yükledim hiçbirinde sorun çıkmadı. İstersen stock roma dönebilirsin, internette o telefonla ilgili tonla rehber var.

Ben kendi LG Nexus 4 telefonuma rom yükledim hiç sorunsuz kullanıyorum. IMEI çalınması değil de silinme riski var ama ben kaç telefona rom yükledim hiçbirinde sorun çıkmadı. İstersen stock roma dönebilirsin, internette o telefonla ilgili tonla rehber var.
IMEI silinirse ne olur peki? Ne için siliniyor ?

IMEI silinmesi geri dönüşü olmayan bir şey değil. IMEI'niz hala kayıtlı, sadece telefonun içinde değil. Böyle bir şey olduğunda bataryanın altındaki yerden (çoğu telefonda burda yer alır imei) imeinizi bularak imeinizi tekrar atayabilirsiniz. İnternette çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz bu yöntemi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı