S3 Neo nasıldır?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacaktı. Geçen de Vatan Bilgisayar'ın sitesinde gezinirken S3 Neo'yu gördüm, telefona baktım 900 TL idi. Fiyat olarak çok iyi, özellikleri de hoşuma gitti. 1.5GB Ram'i var, Android 4.4.2 KitKat'e sahip. S3'e göre hem daha ucuz hem daha iyi. Tavsiye eder misiniz? Artı ve eksilerini de söylerseniz memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata zenfone 5 almanızı öneririm. Hem 2gb rami var hem de malzeme kalitesi daha iyi.
Telefonun işlemcisi pek hoşuma gitmedi, S3 Neo daha iyi. S3 Neo HSDPA (21 Mbps) var diğer telefonlarla karşılaştırmam da diğerlerine göre daha yavaş olduğu görülüyor, bu sorun yaratır mı?

S3 Neo gereksiz yere çıkmış bir telefon bence. S4 mini ya da zenfone 5 almanız çok daha iyi olur.
S3 Neo S4 Mini'den iyi özellik karşılaştırması yapabilirsiniz.

Samsung'un ara modellerinde hep can sıkıcı sorunlar oluşuyor. O yüzden ben onermem.
Mesela hangi modellerde sıkıntı oldu.

- olarak eski olması yeterli bir sebep olabilir mi? S3'ün yenilenmiş hali olduğu için destek almayacak.

Onun yerine 900TL civarına şu modellere bakın.
Dediğim gibi S3 Neo aralarında ideal işlemci olsun, RAM olsun, işletim sistemi olsun hepsi bir arada olmuş.

S3 Neo S4 Mini'den iyi özellik karşılaştırması yapabilirsiniz

Mesela hangi modellerde sıkıntı oldu
Babama gecen ay grand neo aldık turkcellden ısındığı zaman dokunmatigi gidiyordu garantiye gitti gecen hafta bakalım ne olacak
Ve s4 mini kullandım pil bakımından kesinlikle yetersiz çok isiniyor ve geç şarj oluyordu

Bir de grafik yongalarını karşılaştırsanız keşke ya da çözünürlük ile performans karşılaştırmasına baksanız. Zaten ne desek boş siz S3 Neo alın.

Etrafımda S4 Mini S4, S5, S3, Lumia 820 kullanan var. S3'ü ablam kullanıyor hiç bir problem çıkmadı. Hem boyutu da çok ideal.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı