S3 Telefon kapandıktan sonra açılmıyor

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Annem s3 telefonunun durup dururken kapandığını söyledi ben de bataryasını çıkartıp tekrar taktım ve açıldı. 1 gün sonra tekrar aynısı oldu bu sefer bataryayı çıkartıp taktım fakat telefon hiçbir tepki göstermedi. Bu işlemi 2-3 kez denedim fakat açılmadı. Telefonu 3-4 saat şarja taktım açmayı denedim açılmadı. Bir süre uğraştım fakat telefon açılmıyor. Bu telefonun orjinal bataryası değil. Orjinal bataryası bozulduğu için DEJI firmasının bataryasını aldım şarjı çok güzel gidiyordu. Acaba bataryada mı sıkıntı var ne olabilir? Batarya da şişlik vs. yok. Telefonu şarj aletine taktığım zaman bir dolma şekli vs. bir şey gözükmüyor.

Telefonu şarja taktığınız zaman dolmaya başlıyor mu?

Bir de imkanınız varsa başka bir batarya ile deneyin.

Telefonu şarja taktığınız zaman dolmaya başlıyor mu?

Bir de imkanınız varsa başka bir batarya ile deneyin.
Etrafımda başka bir batarya yok ama bulup denemek istiyorum. Şarja taktığımda herhangi bir şey ekrana gelmiyor.

Belki sorunu daha kolay anlamamıza yardımcı olur diye bir şey denedim. Şarj aletini taktığımda şarj aletinden ufaktan tiz bir ses çıkıyor. Kendi telefonumu şarj aletine taktığım zaman o ses gidiyor fakat S3 ü taktığım zaman ses gelmeye devam ediyor.

Arkadaşlar 2-3 telefoncuya gittik Flash Entegresi bozulmuş değişmesi gerekiyor dediler ve 100 TL istediler. Ama 1 telefoncu 1 ay sonra tekrar bozulur o yüzden yapmam bu telefonu dedi. Sizce ne yapmalıyız?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı