S4, HTC One, Xperia Z, Lumia

Ibrahim Şengül

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Beyler iphone 5'i babama veriyorum yerine telefon alıyoruz. Yarına öneri bekliyorum S4, htc one, xperia z, lumia nedenleriyle yazarsanız sevinirim. Bu arada s4 ü pek alasım yok annemde var. Değişik olsun telefonlar diye. Yarına kadar acil cevap lütfen :)

Son düzenleyen: Moderatör:

arkham

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Telefondan beklentin nedir? Kullanım amacı genel olarak ne için olacak? Ayrıca İPhone 5 iyi cihazdır sen kullansaydın.

mevsres

Megapat
En iyi cevaplar
0
HTC One al bence.

KS
I

Ibrahim Şengül

Hectopat
En iyi cevaplar
0
iPhone kullandım memnundum ama değişiklik olsun hazır fırsat gelmişken ve diğer telefonlar yukarda bahsettiklerim fark atmış gözüküyor iPhone a o yüzden. Beklentim yani iyi bir fotoğraf müzik oyun hızı önemli değil işletimi hızlı olsun yeterli.

arkham

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Oyun hızı önemli değil ve iyi fotoğraf, kamera diyorsan Sony tarif ediyorsun. Xperia Z.

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
9
Yer
Ankara
Xperia Z'yi deneyebilirsin.

KS
I

Ibrahim Şengül

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bu arada htc kulakları beats mi? Xperia z'de fotoğraf olarak daha kamerası tam değil güncellemelerle iyileşiyor diye duymuştum kullanan var mı ? Bu arada cevaplarınız için teşekkürler.

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
9
Yer
Ankara
Ben kullanıyorum. Güncelleştirmelerle ilk aldığımdaki halinden daha iyi hale geldi kamerası. Karanlık ve loş ortamlardaki çekimi pek memnun etmeyebilir ama onun dışında sıkıntı yok. Zaten karanlık ortam çekimleri telefonların genel sıkıntısı :)

KS
I

Ibrahim Şengül

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Doğru iPhone da karanlık ortam çekimi kötüydü. S4'ün de öyle. Teşekkürler yorumlarınız için şu an Xperia z bir adım önde tabi canlı görünce değişirse bilmem ama fotoğraflardan Xperia daha hoş duruyor Htc ye göre :)

Yeni konular

Yukarı