S4 League remnants oyununu bilmeyen var mı?

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba,
Bundan yıllar önce S4 League diye bir oyun çıkmıştı ve neredeyse herkes bu oyuna sarmıştı.
Oyun gerçekten çok muazzam ve mükemmel bir oyundu. Bundan birkaç yıl önce başka bir şirket oyunu satın alıp bakım yapmadığı için oyun git giderek çökmüştü fakat; halen official yani gerçeğini oynayan var.
S4 League remnants ise 1 yıldan fazladır S4 League'nin PVP oyunu. Bildiğiniz gibi eşit şartlar ve hiç para ödemeye gerek yok.
Bir bakın derim :)
td = touch down (iki takımdan hangisi kaleye topu takım arkadaşları aracılığıyla korunarak taşırsa TD atıyor)
DM = death match (bildiğiniz gibi en iyi kim dövüşürse öldürürse o kazanıyor. Ölüm maçı)
CH = chaser = oyuncular arasından birisi katil seçilir ve diğerlerini öldürmeye çalışır. (Genelde sohbet amaçlı girilen mod)
Tanıtım için DM videoları rastgele seçtim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Oyunu oynadığınızda böyle oynuyorsunuz isterseniz kamerayı sabitliyorsunuz ortalayıp)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tanıtım için TD videoları rastgele seçtim.

(Td ana mapı)

(Td ana mapı)

(En çok oynanılan fakat; elit oyuncuların neredeyse hiç tercih etmediği station-2 mapı)

Fikir almak isteyenler, sorusu olanlar rahatlıkla yorum yapabilirler.
YouTube S4 League st-2, S4 League tunnel, S4 League neden-1, S4 League chaser, S4 League 2vs2, S4 League 1vs1 gibi istediğinizi yazıp bakabilirler. Her saniyesi zevkli, adrenalin dolu, ve rekabet ortamı olan oyundur :)
takım arkadaşınız ile başka bir takım arkadaşı olanlara karşı oynayabilirsiniz.
Hiç para vermeden ve eşit şartlarda.

Td: En çok tercih edilen oyun modudur.
Dm: En çok 2.tercih edilen oyun modudur.
Chaser: Genelde chill severlerin, chat yapanların odasıdır.

TD oynarken iyi top taşımak, kendinizi kolayca öldürtmeden rakip kaleye yaklaşmanız gerekir ve topu taşıyan arkadaşınız ise rakip ile dövüşerek iyi bir şekillde kollanmanız gerek takım arkadaşınızı.
DM oynarken ise çok iyi bir dövüşçü olmanız gerek, her silahı ustaca kullanmanız ve çok iyi mesafeler tutarak rakibi bir anda alt edebilecek, hasarları çıkarabilecek kadar yetenekli olmanız gerek.

Örneğin çok önemli TD maçlarında takımlardan bazıları bir tane DM oyuncusunu kadrosuna alır. DM oyuncusu çok iyi fighter özelliğiyle rakip takıma sadece saldırmak, dövüşmek, kesmen için musallat olur.

TD oyuncuları ise DM modunda hiçbir anlamda başarılı olamazlar fakat; iyi bir TD oyuncusu iseniz iyi bir DM oyuncusu olmayacağınız anlamına gelmez. DM modunda da geliştirebilirsiniz kendinizi.

TD modunda ve DM modunda halen eski topraklardan olan oyunun en iyilerden kişiler bulunmaktadır.

Not: Çok yakında S4 League xero olarak gelecekler üstelik.
Düzeltemeler için teşekkürler moderatör :)

Son düzenleme:
Hop hortlatayım konuyu :D
S4 offical oyuncusu olarak çocukluğumu kaybettim 10yıldan fazla bağım var bu oyuna. Ahh ahh neden hep güzel şeyler bitiyor.

Şu oyun sağlam bir şirketin elinde çok tehlikeli olurdu ama kıymetini bilemediler..

Hâlâ oynayanlar var s4 league xero yazın websitesi bile var paylaşımlar yapılıyor turnuvalar oluyor euro ödüllü vsvs

Ah ah oyunlarda movement mekaniklerinin önemli olduğu zamanlar... Station-2'deki topa 0.5 saniye daha hızlı çıkabilmek için saatlerce saçma sapan şeyler denerdik :D Feci nostalji yaşadım valla akşam akşam.

Ah ah oyunlarda movement mekaniklerinin önemli olduğu zamanlar... Station-2'deki topa 0.5 saniye daha hızlı çıkabilmek için saatlerce saçma sapan şeyler denerdik :D feci nostalji yaşadım vallahi akşam akşam.

Station 2 exp kasıp trick öğrenmekle geçti küçüklüğüm ah be CTRL'ye kağıt sıkıştırırdık atmasın diye :D

Geri
Yukarı