S4 Mini Kitkat Güncelleme Sonrası Yavaşlık Ve Donma

• Konuyu başlatan Muhammed85
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 3B
M

Muhammed85

Ziyaretçi
Öncelikle merhaba arkadaşlar kolay gelsin benim sorunum şöyle zaten konu başlığında belirttim. S4 Mini telefonum güzel hiçbir sıkıntısı yoktu fakat şu KitKat gelene kadar. Telefonum yavaşlamaya ve batarya çok cabuk bitmesiyle karşılaştım. Ve touchwiz ana sayfa durduruldu hatası alıyorum telefon orijinaldir. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada telefondan yazıyorum yanlışım varsa affola. @MF

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm kullanıcı verilerini sıfırlayarak fabrika ayarlarına çek. Eğer sorun devam ederse donanımsal veya telefonun fabrika çıkışı hatası olabilir. Ama önceden sorunsuzmuş. Güncelleme yaparken hata olmuş olabilir. Fabrika ayarlarına dönmeyi dene...

Telefon Rehberi müzikler uygulamalar önemli değil bunları saklayabiliyor muyuz?

Sorunlar genelde güncelleme sonrası oluşur. Çözümü fabrika ayarlarına dönmek. Rehberi Google'a, resimleri ve müzikleri Cloud'a yedekle. Daha sonra fabrika ayarlarına döndür.

Kies kullanarak yazılımı onarabilirsin. LG'de hiçbir veri kaybı olmuyor. Samsung'u bilmiyorum.

Aynısı benim başıma geldi. Cihazı fabrika ayarlarına sıfırladım. Şu an tertemiz.

Rehberi SIM karta da aktarabilirsin. Orada da olabilir. Müzik ve resimlerini de bilgisayara veya Cloud hesabına aktar. Dropbox hesabı veriyor normalde Samsung. Oraya aktar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı