S4 Mini'den iPhone 5S e Geçilir mi?

Mustafa POYRAZ

Kilopat
Daha fazla  
Başlıktan da anlaşılacağı gibi, S4 Mini ikinci el 300-400 arası gidiyor. iPhone ise 900 civarlarında ikinci eli. Sizce geçilir mi? Küçük ekran benim için sıkıntı değil. Telefonda çok oyun oynamam. 2-2,5 yıl idare etse yeter. Zaten iOS 11'e bir sene var. Bir sene de 12 için var. Bu telefon 2 sene kullanılır diye düşünüyorum.

Başlıktan da anlaşılacağı gibi, S4 Mini ikinci el 300-400 arası gidiyor. iPhone ise 900 civarlarında ikinci eli. Sizce geçilir mi? Küçük ekran benim için sıkıntı değil. Telefonda çok oyun oynamam. 2-2,5 yıl idare etse yeter. Zaten iOS 11'e bir sene var. Bir sene de 12 için var. Bu telefon 2 sene kullanılır diye düşünüyorum.

Merhaba;

Şimdi ikisi farklı platformlar da yürüyen iki ayrı teknolojidir. Eğer bütçen iyiyse tabiki iphone tavsiye ederim. Ama yok ben kendimi sıkamam bütçem kısıtlı diyorsan s4 mini kullanmanı da tavsiye ederim. Yaklaşık 2.5 senedir ben kullanıyorum, oyun da çok oynadım, bütün sosyal ağları da güzel bir şekilde kullanıyorum. Bu zamana kadar bana bir sıkıntısı olmadı. Şöyle de yapabilirsin, 900 TL vermek yerine gidip samsung yeni çıkanlar dan sıfır bir telefon da alabilirsin. Seni 2- 2.5 yıl götürecektir.

Bendede s4 mini vardı bozulması sebebiyle 6s 64 GB modeline geçtim memnunum. Fiyat olarak uygun ve küçük ekran sıkıntı değil diyosan işini görür. Genede tercih sana kalmış.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı