S7 Edge Vatan ve Teknosa

Sizce hangi mağazadan almalıyım? [Cevap da yazarsanız mutlu olurum.]

• Vatan'dan al ucuz.

Oy: 12 54,5%
  • Teknosa'dan al

Oy: 1 4,5%
  • Samsung Mağazasından al kafan rahat olsun.

Oy: 9 40,9%

• Oy verenlerin toplamı
    22
  • Anket kapandı .

Gabriella_35

Kilopat
Makaleler
1
Yer
nowhere
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dostlar selam. Bir kaç gün sonra kendime telefon alacağım. Alacağım telefonu kararlaştırdım. S7 Edge Gümüş modelini alacağım. Fakat alacağım yeri kararlaştıramadım. Vatan'daki fiyat Teknosa'ya göre daha ucuz. Samsung mağazası ise en pahalı olanı aralarında. Fiyatlar:
Samsung Mağazası'na kendim gidip baktım. Fiyat 2999 ₺ idi. Fakat Samsung'un internet mağazasında 2550 ₺. Sizce nereden almalıyım. Vatan'daki S7 Edge'de bir bit yeniği var mıdır? Yoksa gidip Samsung'dan mı almalıyım? Bir de kafamda bir soru takıldı. Bu 3 mağazadaki telefonlar 2018 model midir?
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. :):)
@BERWAR

Son düzenleme:
Dostlar selam. Bir kaç gün sonra kendime telefon alacağım. Alacağım telefonu kararlaştırdım. S7 Edge Gümüş modelini alacağım. Fakat alacağım yeri kararlaştıramadım. Vatan'daki fiyat Teknosa'ya göre daha ucuz. Samsung mağazası ise en pahalı olanı aralarında. Fiyatlar:
Samsung Mağazası'na kendim gidip baktım. Fiyat 2999 ₺ idi. Fakat Samsung'un internet mağazasında 2550 ₺. Sizce nereden almalıyım. Vatan'daki S7 Edge'de bir bit yeniği var mıdır? Yoksa gidip Samsung'dan mı almalıyım? Bir de kafamda bir soru takıldı. Bu 3 mağazadaki telefonlar 2018 model midir?
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. :):)
@BERWAR
Vatan pahalı diye önermiyordum ama burada daha ucuz. Alabilirsiniz. Peki neden 2 yıllık telefon almak istiyorsunuz?

Eğer stokta var ise Vatan Bilgisayardan alabilirsin. Samsung Türkiye garantisi altında satılıyor herhangi bir eksik noktası yok. Karşılaştırdığın 3 mağazadan hangisinde ucuzsa oradan alabilirsin herhangi bir problem olacağını zannetmiyorum.

S7 yi kötülemeyiniz. Gayet sağlam bir telefondur ve günceldir. Bir yıldır kullanıyor yakınım 2 kişi ve 0 kasma. Ayrıca, sanırım son sürüm yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
S7 yi kötülemeyiniz. Gayet sağlam bir telefondur ve günceldir. Bir yıldır kullanıyor yakınım 2 kişi ve 0 kasma. Ayrıca, sanırım son sürüm yüklü.
Neresi güncel? Son güncellemesini aldı. Bir daha almayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu telefonu ciddi şekilde düşünün. HDR10 destekli ekranı ve gorilla glass 5 var. Diğer donanım özellikleri aynı.
Aynen, 2018'de bile hala amiral gemisi tabirini hak ediyor.
Neresi güncel? Son güncellemesini aldı. Bir daha almayacak.
S7 edge kullanıyorum açıkçası güncellemelerin bir devrim yarattığı söylenemez. Android 7'den 8'e ahım şahım bir fark yok, 9'da fark olur mu bilemem umarım olur.

Bu arada S7 edge almaktansa tekrarlıyorum Note FE almak daha mantıklı. 64 GB, HDR10 ekran, iris tarayıcı, kalem, kutu içeriğinde kapak ve yanlış bilmiyorsam hem ön cam hem de arka cam Gorilla Glass 5'di.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı