S7'ye S8 Simgesi Yapma

Samet ÜNVER

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar S7 aldim S8'in simgelerini begendim ama yapamiyorum, telefonuma root atmadan S8'in simge paketini yani icon pack'ini nasil S7 diye uyarlayacağım yardim ederseniz sevinirim ve root atmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar S7 aldim S8'in simgelerini begendim ama yapamiyorum, telefonuma root atmadan S8'in simge paketini yani icon pack'ini nasil S7 diye uyarlayacağım yardim ederseniz sevinirim ve root atmak istemiyorum.
Hocam yanlış biliyor olabilirim ama galiba samsung, s7'lere s8 arayüzünü getirmek için bir güncelleme yayınlayacaktı ağustosta diye biliyorum. Bu arada bende kendi s7'me baya bir launcher kurmuştum bir ara ama şunu söylemeliyim ki kuracağınız launcher'lar hiçbir zaman touchwiz kadar performanslı olamayacaktır.

Ben kendi telefonuma yaptım. Üstelik cihaz Xperia bir model olmasına karşı. :D Çoğu kişi ekran görüntüsüne bakarak telefonu S8 zannetti.
(Hafıza kartından resmi atıyorum.)
Screenshot_20170703-214314.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı