S9 ve S9+ Tanıtımı Yapıldı

S9 ve S9+ bence güzel telefon. Samsung 2 telefonda bir büyük değişim yaptığını fark ettim. Fiyatı dışında güzel telefon olacağını düşünüyorum.:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

S8 alabilirsiniz, büyük ihtimalle fiyatı 2800 civarına düşer.

Almayı düşündüm ancak S8, S6'dan geçmeye çok değecek bir telefon değil. S9 da değil. Yani düşündüm ve S6 ile yapamayıp S8 ile yapabileceğim hiçbir şey yok bana göre.

S9'dan sonraki amiral gemisini tercih ederim muhtemelen.

Almayı düşündüm ancak S8, S6'dan geçmeye çok değecek bir telefon değil. S9 da değil. Yani düşündüm ve S6 ile yapamayıp S8 ile yapabileceğim hiçbir şey yok bana göre.

S9'dan sonraki amiral gemisini tercih ederim muhtemelen.
Öyle düşününce bende LineageOS ROM kurulu S4 kullanıyorum. Kamera haricinde S8 gibi bir telefonun bile yapabileceği her şeyi yapıyor neredeyse. Bence yinede 2800 TL S8 gibi bir cihaz için makul bir fiyat. Özellikle tasarım, performans ve ekran için geçilebilir. Ne de olsa S6 Android 8.0'dan sonraki güncellemeleri alamayacak.

Öyle düşününce bende LineageOS ROM kurulu S4 kullanıyorum. Kamera haricinde S8 gibi bir telefonun bile yapabileceği her şeyi yapıyor neredeyse. Bence yinede 2800 TL S8 gibi bir cihaz için makul bir fiyat. Özellikle tasarım, performans ve ekran için geçilebilir. Ne de olsa S6 Android 8.0'dan sonraki güncellemeleri alamayacak.

S6'nın ben Android 8.0 alabileceğine bile inanmıyordum. Gerçi hala belli değil ama alacak gibi, çok mutlu oldum zira Samsung ilk defa 3 güncelleme verecek bir telefona :)

S8 güzel telefon, parasına göre de güzel ancak benim düşüncem biraz farklı.

2800 liraya daha iyi fotoğraf çekeceğim sadece. Ki S6 halen daha harika fotoğraflar çekebiliyor emin ol. Zamanın rakipsiz kamerasına sahipti, halen daha çok çok iyi, amiral gemisi sınıfının bir tık altında bir kameraya sahip. Öte yandan hiç para harcamayarak yaptığım işleri yine yapabileceğim.

Hiç telefonum olmasa, S8 iyi fiyatta ve alabilirdim ama S6'm beni üzmez ise bu sene de yola devam :) Kendisiyle birkaç kere suya girdik halen ben buradayım diyor. Sanırım S8'in en iyi yanı su dayanıklılığı benim için. Çünkü S6'm benim yüzümden suya girmeye alıştı neredeyse. Çıkınca biraz trip atıyor, tuşlar çalışmıyor ama geçiyor sonra :)

Ekleme: S8'in ergonomisi hiç hoşuma gitmiyor. S6'nın PPI değeri halen çoğu amiral gemisinden daha iyi. Gözlerime fazla kaliteli geliyor :)

Şu ön ekran tasarımı S8'den beri hoşuma gitmiyor. Ne güzel S7 Edge'de parmak izi okuyucu falan önde ne kadar rahat. S8+'ın ekranını parmak ile açmak gerektiğinde telefonu sol elimle tutup okutuyorum parmağımı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı