Çözüldü SA:MP sunucusuna bağlanılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sethr

Decapat
Makaleler
1
Hayırlı günler, bugün arkadaşım SA:MP'ye çağırdı. İlk önce Steam'den aldığım orijinal GTA SA'yı yükledim. Daha sonra SA:MP yükledim. Dosya konumunu seçmeme rağmen indiremiyordum. Ben de C diskinde Rockstar Games klasörü oluşturup GTA'yı onun içine attım. SA:MP'yi yükledikten sonra arkadaşın serverini IP yazma kısmına yazdım. Yazdıktan sonra sol üstteki connect tuşuna basmama rağmen tepki vermiyordu client. 10-20 kere spamladığımda SA:MP crashed dedi ve normal GTA'yı açtı. Denediğim çözme şekillerinden biri SA:MP sağ tıklayıp uyumluluklardan Windows 98 / ME yapmaktı. Onda da çözülmedi.

Çözüm
GTA San Andreas'ın Steam versiyonu SA:MP'yi desteklemiyor. Oyunu downgrade ederseniz sorununuz çözülecek gibi.
GTA San Andreas'ın Steam versiyonu SA:MP'yi desteklemiyor. Oyunu downgrade ederseniz sorununuz çözülecek gibi.

Çözüm
Tam olarak nasıl downgrade edeceğim? Bunu anlatan konu veya başka bir şey var mı?
Pardon, linki vermeyi unutmuşum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı