Saat önerisi

fakir pikaçu

Kilopat
İyi günler arkadaşlar dedeme saat almak istiyorum. Dedem gitmiş saatçiden plastik ne olduğu bilinmez bir kol saati almış ve şu an çalışmıyor. Bu yüzden kendisine bir kol saati almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bütçem çok fazla değil, uygun halli, sayıları gösteren bir tane önerir misiniz?

Şimdi sana bir şey söyleyeceğim muhtemelen yapmayacaksın ama yine de öneri öneridir. Piyasadaki saatlerin özellikle de uygun fiyatlı olanların çoğu barzolara hitap eden kafam kadar kasası olan işe yaramaz saatler. Güzel olanlar elbet vardır, ama ben şahsen dedeme saat alacak olsam, Sahibinden'den eski tip dedemin hoşuna gidecek sade ve temiz bir saat bulur onu alırdım.

Şu asker saati denilen F91'lere bakabilirsin, bütçen daha fazlaysa metal kasalarına bakabilirsin.
Şimdi sana bir şey söyleyeceğim muhtemelen yapmayacaksın ama yine de öneri öneridir. Piyasadaki saatlerin özellikle de uygun fiyatlı olanların çoğu barzolara hitap eden kafam kadar kasası olan işe yaramaz saatler. Güzel olanlar elbet vardır, ama ben şahsen dedeme saat alacak olsam, Sahibinden'den eski tip dedemin hoşuna gidecek sade ve temiz bir saat bulur onu alırdım.
ikinizin de tavsiyesini dikkate alıcam bakalım güzel bir tane bulabilir miyim.
hakan yavaş ciğerimi söktün. O fiyatlar ne öyle.

Casio F105W olabilir. Ben kullanıyorum, gayet memnunum. 10 yıl pil ömrü var ve Casio'nun saatleri gerçekten çok kaliteli. 100 liraya almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı