[Güncellendi] 08.30'ta canlı ders olması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eskiden oruç tutup okula gidiliyordu aynı saatlerde, şimdi ise evdeyiz hala da tutmakta zorluk çekiliyorsa.
Arkadaşım, okulla ev bir mi ki?
Okulda vakit her türlü geçiyor. Ben tutmakta zorluk çekmiyorum. Sıkıntı daha iyisi yapılacakken yapılmaması.
Ben 8:30'daki derse girmiyorum.
Hocam ben de telefonla bağlanıyorum. Sonra yatıyorum.

Erken kalkarak daha sefil hale geliyorsun, orucun amacıda sefil olup acı çekmek değil mi o yüzden işini görüyor olması gerek neden şikayetlendiğini anlamıyorum.

Merhaba arkadaşlar.
Biliyorsunuz ki ramazan ayına girdik fakat bizim okul yönetimimiz ısrarla canlı ders saatlerini değiştirmek istemiyor. İftar saat akşam 7'de. Bizim canlı derslerimiz sabah 8.30'da başlıyor. Sahura kadar yatamıyorum, sonra birkaç saatlik uykuyla dayanmaya çalışıyorum. Mesela şu anda kalktım ve susuzum. Üstüne iftara kadar da bekleyeceğim. Canlı derslerde sağ olsunlar yoklama da alınıyor. Rehber öğretmenim yazdığım mesaja "cevap" bile vermedi. Sınıf öğretmenim ile de görüşeceğim. Bakalım, umarım lehimize bir şeyler olur.

Çoğu okul öyle tekmişsiniz gibi davranmayın okula sanki eskiden öğleden sonra gidiyordunuz.

Erken kalkarak daha sefil hale geliyorsun, orucun amacıda sefil olup acı çekmek değil mi o yüzden işini görüyor olması gerek neden şikayetlendiğini anlamıyorum.
Orucu biraz yanlış anlamışsın kardeşim.
Tavsiyem, daha araştırman.

Çoğu okul öyle tekmişsiniz gibi davranmayın okula sanki eskiden öğleden sonra gidiyordunuz.
Hocam ben anlatmaktan sıkıldım gerçekten. Dersleri öğleden sonraya alsalar birçok insan için iyi olacak.

Ha ben tekim, değilim. Bu önemli mi? Ortada bir istek var ve yapılabilecekken değerlendirilmiyor.

Laik bir ülkede herkesin dinine saygı duyulur bu kanunlarda böyledir eğer bir avukatınız varsa durumu ona anlatın ve direk müdüre gidin eğer işlem yapmam derse olayı avukata anlatın o ne yapman lazım sana anlatır :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı