Sabahları Başlayan Baş Ağrısı

Alperendurmus

Hectopat
Mehaba. 12 yaşındayım, yaklaşık 5 gündür sağ kaşının üstünde sabahları çıkıp gün içinde azala azala kaybolan bir ağrım var.
Sünizit değil burun tıkanıklığı yok ve rahat nefes alabiliyoruz, 2 gün sonra doktara gideceğim, ne olduğunu önceden öğrenmek istedim, önceden migren olanilirmi dedim, ama 12 yaşında olduğum için başka bir şey olduğunu düşündüm, sizce migren olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mehaba. 12 yaşındayım, yaklaşık 5 gündür sağ kaşının üstünde sabahları çıkıp gün içinde azala azala kaybolan bir ağrım var.
Sünizit değil burun tıkanıklığı yok ve rahat nefes alabiliyoruz, 2 gün sonra doktara gideceğim, ne olduğunu önceden öğrenmek istedim, önceden migren olanilirmi dedim, ama 12 yaşında olduğum için başka bir şey olduğunu düşündüm, sizce migren olabilir mi?

12 yaşında olduğun için, çocuk nöroloji bakacaktır. Beyin MR isteyebilir. Düzenli uyku ve beslenme çok önemli. Doktora gidersen de tavsiyesine uy.

12 yaşında olduğun için, çocuk nöroloji bakacaktır. Beyin MR isteyebilir. Düzenli uyku ve beslenme çok önemli. Doktora gidersen de tavsiyesine uy.
Konunun tarihine bakarsanız zaten 2 gün önce çocuk nöroloji ye gittim beyin MR istediler, önceki gittiğim hastanede film çekilmiştir, orda sinüzitlerim boş gözükmüştü, ama MR da aslında çok dolu olduğunu gördüm, doktor ılık su iç, kafan ıslak dolaşma, uyku ve açlığına dikkat et dedi.

Annem beyninde birşey var diye endişeleniyordu, bende buraya konu açtım, en azından endişelenmesin diye.

Yastığı değiştirmeyi dene. Odan az hava alıyorsa evi havalandırmaya çalış. Gece şekerli veya kafeinli şeyler içme içiyorsan mümkünse 7/8'den sonra bir şey yeme. Bunlarla bir hastalığın yoksa düzelecektir. Devamlı kullandığın bir ilaç veya hastalığın var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı