Sabahları şekersiz fındık ezmesi yiyebilir miyim?

Lor peynirini yiyorsun iyi afiyet olsun, ama aldığın "proteinin" % kaçını sindirebildiğini düşünüyorsun?

Sütten geldiğine göre? Kazein içeriyor %80'i emiliyor başka soru?

Ben size yenir mi diye sordum?

Yiyebilirsin. 15 yaşında 92 kilo olan biri soruyorsa anormallik arayıp saçma olduğu için yemeden olmuyor diye sorarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse tasma takıp ağzını kapatmıyor yiyebilirsin. 15 yaşında 92 kilo olan biri soruyorsa anormallik arayıp saçma olduğu için yemeden olmuyor diye sorarım.
Kardeşim sen ne diyorsun, Hayırdır. Tasma falan ayıp oluyor doğru dürüst konuş. Sen sorulana cevap vermeyeceksen yazma. Boş da yapma. Ben sadece yesem bir zararı olur mu diye sordum aynı anda fitness'a da gittiğim için. Bunu sordum. Boş yap demedim.

Arkadaşlar merhaba. 15 yaşındayım, 1.75 boyum ve 92 kiloyum. Kilo vermeye çalışıyorum. Fitness'a gidiyorum her gün düzenli olarak. Sabahları şekersiz olan %100 fındık bulunan fındık ezmesini kepekli ekmeğin üzerine sürsem olur mu acaba? Birkaç kişi öyle yapma diyor. Kalorisi çokmuş meğerse.

Kilo vermene değil kilo almana yarar.

Kilo vermenin yolu kısaca aşağıdaki videolardır. Uzun uzun sağa sola bakmaya gerek yok.
Sabah fıstık ezmesi yiyeyim, sabah iki yumurta ve domates salatalık yiyeyim. Böyle kilo verilmez, böyle en fazla vücuttaki su atılır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaklaşık bir ayda 10 kilo vermiş biri olarak konuşmak istiyorum, eğer amacınız kilo vermekse her şeyden önce tatlıydı, ekmekti, şekerdi bir kenara bırakıp kendinize hakim olmanız gerekiyor. Her sabah uyandığınızda ve gün içinde bolca su için miktarı ise açlık hissiniz gidene kadar diyebilirim. Su midenizi dolu gibi gösteriyor ve aç hissetmiyorsunuz bu sayede. Sağlıklı mıdır bilmem fakat bir ay içinde 84 kilolardan 74.xx kilolara inmeyi başardım ve devam da ediyorum fakat benim sporum yoktu bu süre zarfında. Hem spor yapacak hem de kilo verecekseniz bir tavsiye veremem ben de bilmiyorum.

Geri
Yukarı