Sabit Diskten Veri Kurtarma Sorunu

vernesus

Hectopat
Daha fazla  
Dahili sabit sürücüden veriler kaybolmuştu bunları geri kurtarabilmek için Recuva uygulamasını indirip sürücüyü taratıp dosyaları ve klasörleri geri kurtarıp PC'nin (C) sürücüsündeki bir dosyaya yükle dedim ancak benim için gerekli olan klasörleri ve dosyaları uzantı olarak kurtarmış. Başka bir uygulama ile taradığımda bulduğu dosyaları gösteriyordu ve bu dosyalar o uzantı klasörlerinin içinde olması gereken dosyalardı ama o uygulama, geri dönüştürmeyi ücretli yaptığımdan Recuva'yı seçmiştim. Burada sorun nerede? Dosyalarımı geri kurtarabilir miyim?

WhatsApp Image 2020-03-18 at 13.08.46.jpeg

Bu programı kullanın, benimde verilerim silinmişti çok fazla program denedim. Baya bir veri mi kurtarmıştım. Aklınızda bulunsun, kurtardığınız dosyaları asla veri kurtarılan disk üzerine yazmayın.

Son düzenleme:
Bu programı kullanın, benimde verilerim silinmişti çok fazla program denedim. Baya bir veri mi kurtarmıştım. Aklınızda bulunsun, kurtardığınız dosyaları asla veri kurtarılan disk üzerine yazmayın.
Biraz geç yazıyorum kusura bakmayın ama bu bağlantıdan indirilemiyor. Başka yerlerde de aradım ama oralarda da ya silinmiş ya da indirilmiyor. Sizde .exe'si varsa onu atabilir misiniz?

Biraz geç yazıyorum kusura bakmayın ama bu bağlantıdan indirilemiyor. Başka yerlerde de aradım ama oralarda da ya silinmiş ya da indirilmiyor. Sizde .exe'si varsa onu atabilir misiniz?
Google Drive direkt indirme linki
Programın paylaşıldığı site
Benim yüklediğim alternatif link

Unutmadan verileriniz ssd üzerinden mi yoksa hdd üzerinden mi kurtarmaya çalışıyorsunuz.
Dosyalarınız içinde eğer fotoğraflarınız varsa, kurtarırken 2 veya daha fazla yüklediği oluyor. Onlar için "Visipics" veya "Duplicate File Finder" programlarını kullanabilirsiniz. Benim tavsiyem Visipics kullanmanız. Kurtardıktan sonra binlerce dosya olacak onları ayırmak için de dosya yöneticisi lazım. Ben zamanın da "Folder Size" kullanıp düşük boyutlu dosyaları ayırıp silerek asıl dosyalarıma ulaşmıştım. Bunları veri kurtarmadan sonra ne yapacağınıza dair bilgi vermek için yazdım. Kafanıza takılan bir şey olursa yazarsanız, yardımcı olmaya çalışırım.

Son düzenleme:
Google Drive direkt indirme linki
Programın paylaşıldığı site
Benim yüklediğim alternatif link

Unutmadan verileriniz ssd üzerinden mi yoksa hdd üzerinden mi kurtarmaya çalışıyorsunuz.
Dosyalarınız içinde eğer fotoğraflarınız varsa, kurtarırken 2 veya daha fazla yüklediği oluyor. Onlar için "Visipics" veya "Duplicate File Finder" programlarını kullanabilirsiniz. Benim tavsiyem Visipics kullanmanız. Kurtardıktan sonra binlerce dosya olacak onları ayırmak için de dosya yöneticisi lazım. Ben zamanın da "Folder Size" kullanıp düşük boyutlu dosyaları ayırıp silerek asıl dosyalarıma ulaşmıştım. Bunları veri kurtarmadan sonra ne yapacağınıza dair bilgi vermek için yazdım. Kafanıza takılan bir şey olursa yazarsanız, yardımcı olmaya çalışırım.
Veri kurtarmayla alakalı konulara bakıyordum attığınız linkten programı indirdim ve yüklemeden önce VirusTotal ile tarattım, 33 tane antivirüs programı virüs tespit etmiş Kaspersky dahil. dosya.co sitesine yüklenen hiçbir dosyaya güvenmem çünkü herhangi virüs tespit olayı yok gelen geçen istediğini yüklüyor. Diğer dosya yükleme sitelerine sıkıştırılmış(.rar .zip) şekilde atılınca virüs tespiti işe yaramıyor. Ayrıca bu linki paylaşmanız forum kurallarına aykırı. 19. madde: "Korsan içeriklere link vermeyiniz. Korsan link istemeyin, orijinal kullananlara hakaret etmeyin." Lütfen bir içerik paylaşırken dikkat edin. Eğer programı kullandıysanız Malwarebytes ve Kaspersky Virus Removal Tool ile taratmanızı öneririm.
VirusTotal Taraması

Yeni konular

Geri
Yukarı