Sabit FPS olmasına rağmen kasma hissiyatı

Ne demek, daha önce ben de yaşadığım için yardımcı olmak istedim. FreeSync açıp deneyebilirsin ama LoL'de pek bir yararı olacağını düşünmüyorum o yüzden kapalı kalabilir, zaten FPS hiç düşmüyor diyorsun.
  • FreeSync kapalıyken RTSS ile 141'e limitleyip deneyebilirsin. Problemin çözülme ihtimali var.
  • Limitleyerek çözülmezse, belli ki %1 ve %0.1 değerlerinde sıkıntılar var. Belki de bu değerler gerçekten anlık olarak düşüyor ve rahatsız ediyor.

Ne demek, daha önce ben de yaşadığım için yardımcı olmak istedim. FreeSync açıp deneyebilirsin ama LoL'de pek bir yararı olacağını düşünmüyorum o yüzden kapalı kalabilir, zaten FPS hiç düşmüyor diyorsun.
  • FreeSync kapalıyken rtss ile 141'e limitleyip deneyebilirsin. Problemin çözülme ihtimali var.
  • Limitleyerek çözülmezse, belli ki %1 ve %0.1 değerlerinde sıkıntılar var. Belki de bu değerler gerçekten anlık olarak düşüyor ve rahatsız ediyor.

Hocam dediğim gibi 144 FPS'den hiç düşmüyor ama dediğim kasma donma hissi anlık olmuyor 3 saniye falan sürüp sonra tekrar akıcıymış gibi geliyor. Donma değil de akıcılığın bozulması.

Geri
Yukarı