Sabit HDD Tavsiyesi

Bütçe
1250 TL

ilkerowic

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Anakart
H510M-A PRO
Herkese merhaba,

Yakın zamanda hazır sistem satın aldım. Kendi içerisinde 500 GB M.2 SSD ile geldi ancak malumunuz artık oyunlar en az 100 GB. 1000 TL'ye kadar sabit 5400 ya da 7200 RPM olan 1TB'ya da 2TB olacak şekilde HDD tavsiyelerinize açığım. Teşekkürler.

Bunun hakkında HDD'de SAM yazılımı kullanıldığı için 2-3 sene sonra bozulduğunu söylemişler. Ne kadar doğrudur?

Ama fiyatı çok uygun. 1. sırada şu an benim için.

Çok teşekkürler. 2 TB olan 7200 modeli aldım.

Evet, küçük bir güncelleme yapacağım. Bugün HDD geldi. Tüm kablolamaları vs. doğru yaptığım halde disk başlatılamıyor hatası alıyorum. Diski başlatmaya çalıştığım zaman ise G/Ç hatası nedeniyle başlatılamıyor diye hata alıyorum. Sebebi ne olabilir?

hata kodu olarak olay görüntüleyicisi :

0 diski için (PDO adı: \Device\00000042) 0x0 mantıksal blok adresindeki G/Ç işlemi yeniden denendi.

Çok teşekkürler. 2 TB olan 7200 modeli aldım.

Evet, küçük bir güncelleme yapacağım. Bugün HDD geldi. Tüm kablolamaları vs. doğru yaptığım halde disk başlatılamıyor hatası alıyorum. Diski başlatmaya çalıştığım zaman ise G/Ç hatası nedeniyle başlatılamıyor diye hata alıyorum. Sebebi ne olabilir?

hata kodu olarak olay görüntüleyicisi :

0 diski için (PDO adı: \Device\00000042) 0x0 mantıksal blok adresindeki G/Ç işlemi yeniden denendi.
İadeye yolladım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı