Sabotaj açılmıyor

kaan.1

Femtopat
Daha fazla  
Launcher sayfası kapandıktan sonra oyun ekranı ne de başka bir şey geliyor. Yarım saat bekledim ama acılmadı, biri yardımcı olabilir mi?

Sanırım oyun açılıyor ancak çözünürlük sorunuyla karşılaşıyorsunuz. Oyun galiba 1920X1080 çözünürlük destekliyor bunun için çözünürlük değerlerini değiştirmeyi deneyin. Olumsuz bir durumla karşılaşırsanız çözünürlüğü 1920X1080 çözünürlüklü bir monitör ile deneyebilirsiniz.

Sanırım oyun açılıyor ancak çözünürlük sorunuyla karşılaşıyorsunuz. Oyun galiba 1920X1080 çözünürlük destekliyor bunun için çözünürlük değerlerini değiştirmeyi deneyin. Olumsuz bir durumla karşılaşırsanız çözünürlüğü 1920X1080 çözünürlüklü bir monitör ile deneyebilirsiniz.

Çözünürlük sorunu yaşasaydı monitörde "out of range" yazısı çıkardı.

Bende de aynı sorun var; oyuna giriş yap diyorum, anti cheat ekranı çıkıyor. Sonra hiçbir şey gelmiyor; görev yöneticisine baktım, orada da gözükmüyor.

Launcher sayfası kapandıktan sonra oyun ekranı ne de başka bir şey geliyor. Yarım saat bekledim ama acılmadı, biri yardımcı olabilir mi?

Yapman gereken çok basit, oyun siteden kayıt olmadan açılmıyor. Yani yapman gereken önce siteden Steam hesabın ile hesap oluşturma sonra Steam ile oyuna girmen.

Geri
Yukarı