"Sabotaj" oyunu siyah ekran hatası

Crusher_FTW

Hectopat
Selamlar arkadaşlar, bildiğiniz üzere "Sabotaj" adlı CS:GO tarzı Türk yapımı bir FPS oyunu çıkmış bende bir deneyeyim şu oyunu diyerek yükledim fakat Launcher'la giriş yaptıktan sonra siyah bir ekran geliyor ve oyun açılmıyor internette herhangi bir çözüm bulamadım. Bilginiz varsa yardımcı olun lütfen, Şimdiden teşekkürler.

@erdem Boran yeni konu açın ve hata driverınız ile kaynaklı. DDU ile kaldırıp en son driverı kurun.

DDU'nun ne olduğu bilmiyorum nasıl yapacağımı söyler mısın?
Ekran kartı sürücüsü ile alakalı son çıkan driveri yükleyin.
Download The Latest Official GeForce Drivers buradan ekran kartı bilgilerinizi girerek en son çıkan driveri indirip deneyin.
En güncel olanını kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar, bildiğiniz üzere "Sabotaj" adlı CS:GO tarzı Türk yapımı bir FPS oyunu çıkmış bende bir deneyeyim şu oyunu diyerek yükledim fakat Launcher'la giriş yaptıktan sonra siyah bir ekran geliyor ve oyun açılmıyor internette herhangi bir çözüm bulamadım. Bilginiz varsa yardımcı olun lütfen, Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar bende de ouna girerken oturum doğrulanılıyor sırasında iken direkt atıp sabotaj crash reporter açılıyor . Bileniniz varsa yardımcı olurmusunuz . Teşekkürler .

Geri
Yukarı