Sabotaj: Yeni Türk yapımı oyun

Grafik olarak benziyor bence. Görselden gördüğümü söylüyorum. Ben de 3 yıllık TF2 oyuncusuyum.
Grafiksel anlamda ben de benzettim, ama oynanışta, bana göre TF2 daha üstün.
TF2'den ziyaden Zula'nın update'li versiyonu gibi duruyor. Hatta biraz aşağılara inersek yapımcı Lokum Games'e bağlı bile çıkabilir :D.
Zula'nın P2W olmayan versiyonu dediğiniz gibi, Zula'da grafikleri yükseğe alın, P2W Tactic Force.

Tactic Force demek istemiştiniz galiba. Gerektiren sistem, bana gayet normal geldi. Grafikleri de bana hoş geldi. Fakat ünlenmesi CS gibi olmayabilir. Ama güzele benziyor. Umarız optimizasyon sorunu olmaz.
Bu arada benim dışımda başka bir @Canelium varmış. Hangi evrendensin? 🤣

Bu oyun Tactic Force, çıkacağı zaman büyük bi' heyecanla bekliyordum. Çıktı, oyunda her ayarda 20 FPS alıyorum :(. Darboğaz sorunu yüzünden. Oyun pek tutmadı, en sonunda satmaya karar verdiler. Oyun satıldı ve ismi Sabotaj olacakmış. Güzel ismi vardı aslında.

Oyuna hala Kapalı Beta sahipleri mi girebiliyor? Eğer öyleyse girer, yeniliklere bakabilirim. En son 40 FPS civarı bir performans alıyordum.

Çok oyunculu oyunları pek oynamasam da, oyunu yakından takip ediyorum. Yeni güncelleme ile, ekstra ve süreli silah sistemini kaldırdılar. Yani artık tamamen CS:GO gibi bir sistem var. Sadece eklenti, desen vb. para ile alıyorsunuz. Ayrıca gümüş ile satılan sandıklardan lazer, susturucu ve dürbün çıkıyor. Oranları da baya iyi. Pay to win ile ömürleri çürümüş arkadaşlara, bakmalarını öneririm.
Oyun şu anda ABT olarak devam ediyor. Geri dönüşleri dikkate alıyorlar.
Bu bir reklam değildir. 😁

Geri
Yukarı