Saç bakım kremi önerisi

Kesnog

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650 4GB / i3-10105F / MSI B460M-A PRO / 8GB RAM
Merhaba. Benim saçlarım duş aldıktan sonra çok sert ve kuru oluyor bunun için sanırsam nemlendirici ürünler kullanmam gerekiyor biraz araştırdığımda bu ürünü buldum kullanımı ve yararlılığı hakkında bildiğiniz bir şey veya önerdiğiniz başka ürün var mıdır?

Merhaba. Benim saçlarım duş aldıktan sonra çok sert ve kuru oluyor bunun için sanırsam nemlendirici ürünler kullanmam gerekiyor biraz araştırdığımda bu ürünü buldum kullanımı ve yararlılığı hakkında bildiğiniz bir şey veya önerdiğiniz başka ürün var mıdır?
Kısa sa sabun olarak bak... Sabun her zaman daha iyi olur. Uzun sacta sabun olmaz. Saçlar kısamı?

Dostum doktora git nemlendirici şampuan + köpük yazıyorlar ben ilaçlı akne tedavisi gördüğüm için çok kuruyordu bunları kullanmaya başladığımdan beri yağlanmaya bile başladı çok iyi nemlendiriyor yazdıkları.

Benim saçlar uzun bir arkadaşım vazelin kullan dedi dalgamı geciyorsun dedim ve denedim gerçekten harika sonuçlar aldım şekil verme ve kuruluk kalmadı çok az şekilde kuruladıktan sonra kullanıyorum güzelçe sürüyorum fazla olmadan azar azar dediğim gibi kuruluğun önüne ve taramada sorun kalmadı. Benim saclar dalgalı birde iç içe giriyor. tarak girmiyor. Şampuanlar düküyor.

Kısa sa sabun olarak bak... Sabun her zaman daha iyi olur. Uzun sacta sabun olmaz. Saçlar kısa mı?

Kısa değil zaten sabun kullanmıyorum saçımda seboreik dermatit olduğundan sadece şampuan kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı