Rehber Saç bakım önerilerim

Hayırlı akşamlar, düz, ince, yağlı cilde, çok dökülen saça önerebileceğiniz şampuan var mı? Ayriyeten bu saç tipine ekstra bakım ürünleri biliyor musunuz?
Merhaba. Bildirim gelmedi kendim konuya girince gördüm.

Yağlı cilde derken yağlı saç diplerini mi kastettiniz? Ona göre öneri yapmaya çalışayım.

Merhaba. Bildirim gelmedi kendim konuya girince gördüm.

Yağlı cilde derken yağlı saç diplerini mi kastettiniz? Ona göre öneri yapmaya çalışayım.

Hocam iyi akşamlar 30 TL Amazon hedi kartım varda saç kremi almak istiyorum l'oréal Paris l'oreal Paris elseve dream long kolay tarama saç bakım kremi, 360 ML L'Oréal Paris L'Oreal Paris Elseve Dream Long Kolay Tarama Saç Bakım Kremi, 360 Ml : Amazon.com.tr: Kişisel Bakım ve Kozmetik linkteki ürün alınır mı?

Merhaba hocam. Yazınızı okudum elinize sağlık. Saçımda kepek sorunu çekiyorum özellikle mevsim geçişlerinde. Tavsiyeler üzerine bebe şampuanları kullandım fakat fayda etmedi. Head & Shoulders kepek karşıtı şampuanları da denedim biraz azalır gibi oldu fakat sonuç halen aynı. Saç kremi kullanmıyorum saçımın fazla kimyasala maruz kalmaması düşüncesiyle fakat erkek için kepek karşıtı şampuan ve saç kremi önerilerinizi bekliyorum.

Bu arada saçımda çok şükür dökülme gibi şu an için sorun yok dökülme karşıtı olup olmaması dikkat çeken bir özellik değil. Sadece saçlarım dalgalı olduğu için bazı şampuanlar saçımı sertleştirdiğinden kıvırcık hale dönüyor saçım. Ona dikkat edilirse çok memnun kalırım. Teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar bu konuya uzun süre bakamadım kusura bakmayın. Unutmuşum. O yüzden şu an hâlâ soruları olan varsa tekrar alabilirim.
Hocam selamlar sizin konunu görmeden önce şampuan siparişi vermiştim keşke daha önce görseydim ama aldıklarım kötümü bi söyler misiniz

Hocam selamlar sizin konunu görmeden önce şampuan siparişi vermiştim keşke daha önce görseydim ama aldıklarım kötümü bi söyler misiniz

Aldığınız şampuan güzel. Ama hocam yine de iyisini bilir.

Merhaba hocam yeni bakıyorum kusura bakmayın. DP firmasının eskiden çıkardığı ürünlerden onlar. Ürünleri denemedim ancak şampuan konusunda DP'nin yeni çıkardığı Bio Barrier serisindeki ürünler daha iyi bu şampuana göre. Yine de memnun kalmazsınız demiyorum umarım memnun kalırsınız. Saç kreminden ise memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Not: Artık konuda sorduğunuz sert maddeler (SLS vs.) içeren ürünler alınmaz demeyeceğim saç deriniz hassas değilse alabilirsiniz.

Geri
Yukarı