Saç dökülmem devam ediyor

Kardeşim bak sana önerim şu :

Kesinlikle tarak kullanma , özellikle de plastik tarak. Tarama saçlarını .

Ve saçını kestir eğer uzun ise . Saçlarını taramanı gerektirmeyecek uzunlukta kestir.

Eğer bir resim ile gösterirsen çok iyi olur. Gerçekten çok merak ettim ne derece dökülme olduğunu.

Bak ben de 1 ay öncesine kadar saçlarımın döküldüğünü sanıyordum meğersem plastik taraktanmış . Benim saçlarım çok uzun olur hep . Tararken takılıyor ve elektrikleniyor , bu yüzden kopuyormuş saçlarım.

Şuan tarak kullanmıyorum ve gerçekten elimle kafamı avuçladığımda elime hiç saç gelmiyor.

Şampuan da değiştirdim . Eskiden ne bulursam onu kullanıyordum ama artık dalin kullanıyorum :D Eski şampuan saçlarımı çok hafif yapıyordu yani üflesen uçacak düzeyde .

Haliyle saçım bozulunca sürekli tarıyordum ve sürekli saçlarımı tahriş ediyordum. Şuan saçlarım sanki joleli gibi :D Ve kesinlikle dökülmüyor. Yakında kestireceğim ve hiç oynamayacağım saçlarımla.

Bu arada saçlarımı seyrek sanıyordum ben :D Hiç de seyrek değilmiş , tam aksine çoğu arkadaşımdan çok daha fazla saçım var . Ben saçsız asla yaşayamam :D Beni ben yapan saçlarım yani. Saçsız kesinlikle düşünemem kendimi .
Öneri için çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı