Saç dökülmesi

dila_ 21

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar; ailemizde 3 abimin yaşları 40'a dayanmış durumda ama neredeyse hiç dökülme yok onlarda. Bende ise saçımın tepe bölgesinde seyrekleşmeler mevcut ancak 2 sene öncesine göre bugün daha gürleşmiş durumdalar. Uzatmaya korkuyorum resmen. Yalnız geçmiş yıllarda kafama çok fazla darbe aldım hatta bazı darbeler yüzünden 2 nokta da nokta büyüklüğünde kellik var çünkü kanayıp açılmıştı. Artı olarak kafamda 2 saç deliği var bilirsiniz bazı kişilerin kafasında olabiliyor. Sorum şu acaba dökülme var mıdır yoksa bu saydığım etkenlerden ötürü müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce forumda birisi buna benzer bir konuda yardım istemişti ve sonra daha fazla saç dökülmesi yaşadı, internetten bunlara bakmak yerine bir doktora görünmek en iyisi.
korktum şimdi :)
Saç dökülmeside olabilir, sağlık ile ilgilide olabilir, yaralar ve darbeler yüzünden de olabilir, doktora gitmeniz en iyi seçeneklerden biri, ama tavsiyem, özel gidin.
özel ile devlet arasındaki fark nedir acaba ?
Doktora gorunseniz iyi olacak, durum vahim.
abicim ciddi misin vereceğin cevap psijolojimi etkiliyor bak ona göre

Benim saçlarım on beş yaşımdan beri dökülüyor hatta doktora da görünmüştüm, genetiğimde var kellik ailede saçı olan tek erkeğim. Nasıl oldu da 7 senede kel kalmadın dersen fön makinesi kullanmıyorum saçlarımı gereksiz derecede uzatmıyorum içinde SLS olan şampuanı elime dahi almıyorum.

Basit üç madde ve huzur :)

Geri
Yukarı